Н У Х Т

VІ Міжнародна науково-практична конференція «Якість і безпека харчових продуктів»

до 09 листопада 2023

Шановні колеги!

Запрошуємо взяти участь у роботі VІ Міжнародної науково-практичної конференції «Якість і безпека харчових продуктів», яка відбудеться 9-10 листопада 2023 р. за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 68, Національний університет харчових технологій.

Детальна інформація про тематичні напрями конференції та умови участі містяться в інформаційному листі та на сайті конференції. 

Проведення конференції планується у змішаному форматі (offline та online у форматі Zoom).

Участь у заході можлива за умовами попередньої реєстрації за посиланням.

Остаточну тематику доповідей та програму конференції буде сформовано до 31 жовтня.

Анонси тем будуть висвітлюватися протягом вересня-жовтня на сайті конференції та у соціальних мережах.

Опублікований: 15-09-2023
Читайте також:

Навчальна програма «Online Mentor»

Міністерство освіти і науки України запрошує доєднатися до навчання у межах проєкту «Online Mentor Science&Business», розробленого Міністерством у партнерстві з Українським фондом стартапів, задля підвищення рівня підприємницької обізнаності та інноваційної діяльності стартапів. «Online Mentor» – це структурована програма, призначена для відпр...

Презентація програми Цифрова Європа

6 жовтня о 13:30 у змішаному режимі (офлайн у Києві та онлайн) відбудеться презентація програми Цифрова Європа для посилення стійкості технологічних проєктів під час війни. Варіант участі потрібно вказати у реєстраційній анкеті. Зареєструватись необхідно до 4 жовтня за посиланням. Деталі події на сайті КМУ.  

10-та Міжнародна науково-практична конференція «Оздоровчі харчові продукти та дієтичні добавки: технології, якість та безпека»

до 16 листопада 2023

16-17 листопада 2023 року в університеті відбудеться 10-та Міжнародна науково-практична конференція «Оздоровчі харчові продукти та дієтичні добавки: технології, якість та безпека». Робота конференції передбачається за напрямами: 1. Фармаконутриціологія у парадигмі нової концепції харчування.2. Стан та перспективи розвитку технологій оздоровчих пр...

ХІІ Міжнародна науково-технічна конференція «Наукові проблеми харчових технологій та промислової біотехнології в контексті євроінтеграції»

до 07 листопада 2023

Запрошуємо до участі у ХІІ Міжнародній науково-технічній конференції «Наукові проблеми харчових технологій та промислової біотехнології в контексті євроінтеграції», яка відбудеться в університеті 7 листопада 2023 року. Дедлайн подання матеріалів та тез доповідей – 27 жовтня 2023 року. Робочі мови конференції – українська, англійська, польська, ні...