Н У Х Т

Online-конференція ISEKI «Харчові текстури, якість, безпека та біозахист у світовій біоекономіці»

до 10 листопада 2021

10-12 листопада 2021 року відбудеться четверта online-конференція ISEKI «Харчові текстури, якість, безпека та біозахист у світовій біоекономіці».

Конференція за підтримки ISEKI-Food Association буде організована у співпраці з Банатським університетом сільськогосподарських наук та ветеринарної медицини «King Michael I of Romania» (м. Тімішоара, Румунія), як головними організаторами та Special Interest Group (Групою особливих інтересів) «Структура продуктів харчування та біонанотехнології».

Конференція буде зосереджена на темах внеску харчової промисловості у стійку біоекономіку.

Теми конференції:

1. Текстура їжі:
− взаємозв'язок зі складом мікроструктури та загальною прийнятністю їжі
− сенсорний та інструментальний аналіз і моделювання
2. Якість та безпека продуктів харчування в рамках світової біоекономіки та стійкого виробництва продуктів харчування.
3. Стійке споживання їжі та сприяння переходу до здорових, стійких дієт (роль/вплив текстури їжі та реології на харчові звички та споживанні їжі) – безпечна, здорова, високоякісна та доступна їжа.
4. Харчовий біозахист – захист продуктів від біологічних небезпек.
5. Ринок, поведінка та вподобання споживачів

Також цього року відбудеться традиційний студентський конкурс на кращі усні презентації та постери! Будуть нагороджені найкращі три усні презентації студентів, а також найкращі три постери. Нагороди – від спонсорів конференції та продовольчої асоціації ISEKI.

Додаткова інформація на сайті конференції та на веб-сайті ISEKI-Food Association

Опублікований: 14-06-2021
Читайте також:

Вебінари з питань використання електронних ресурсів наукової інформації

до 16 грудня 2021

Протягом вересня-грудня 2021 року відбудеться серія вебінарів з питань використання електронних ресурсів наукової інформації.  Програма вебінарів від компанії Clarivateз 11 по 14 жовтня 2021 року (мова вебінарів – українська) 11 жовтня 2021 рокуТема. Хижацькі видання: розпізнати та уникнути.Публікація в хижацьких виданнях – це втрата результатів ...

Міжнародна науково-практична конференція «Оздоровчі харчові продукти та дієтичні добавки: технології, якість та безпека»

до 19 листопада 2021

17-18 листопада 2021 року у Національному університеті харчових технологій відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Оздоровчі харчові продукти та дієтичні добавки: технології, якість та безпека». Робота конференції передбачається за напрямами: 1. Фармаконутриціологія у парадигмі нової концепції харчування.2. Стан і перспективи розвит...

VIІI Міжнародна науково-технічна Internet-конференція «Сучасні методи, інформаційне, програмне та технічне забезпечення систем керування організаційно-технічними та технологічними комплексами»

до 26 листопада 2021

Запрошення

V Міжнародна науково-практична конференція «Якість і безпека харчових продуктів»

до 12 листопада 2021

Запрошуємо до участі у роботі V Міжнародної науково-практичної конференції «Якість і безпека харчових продуктів», яка відбудеться 11-12 листопада 2021 р. у Національному університету харчових технологій за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 68. Детальніше