Н У Х Т

Онлайн-навчання від Google Україна для педагогічних працівників

У рамках домовленостей із Міністерством освіти і науки України щодо розширення можливостей використання цифрових інструментів для організації освітнього процесу в закладах освіти, компанія Google Україна протягом 2022-2023 навчального року проводитиме серію онлайн-навчань для педагогічних, науково-педагогічних працівників закладів освіти всіх рівнів у рамках програми «Цифрові інструменти Google для освіти».

Для забезпечення участі максимальної кількості бажаючих освітян, передбачено 12 навчальних сесій, кожна з яких розпочинатиме роботу з наступного місяця. Тривалість однієї серії тренінгів становитиме 4 тижні – 30 годин (1 кредит ECTS).

За підсумками навчання передбачений сертифікат підвищення кваліфікації відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 № 800.

Викладання буде здійснюватися послідовно, починаючи з обов’язкового базового рівня й далі залежно від успішно складених проміжних тестів і від готовності учасників продовжити навчання:

Базовий рівень – для учасників, які прагнуть набути навичок роботи з мобільними пристроями;

Середній рівень – для учасників, які прагнуть набути навичок роботи з установленим вебпереглядачем Google Chrome для будь-якої операційної системи персонального комп’ютера;

Поглиблений рівень – для учасників, які прагнуть набути навичок роботи з ноутбуками Chromebook.

Форма  для реєстрації: bit.ly/gwua2223r.

Із організаційними питаннями, детальною програмою та розкладом навчальних сесій курсу можна ознайомитися на спеціально створеному сайті за посиланням: bit.ly/2223gwua.

Опублікований: 19-07-2022
Читайте також:

Наукові заходи інших установ

VІ Всеукраїнська наукова конференція «Актуальні задачі хімії: дослідження та перспективи», 21 вересня 2022 р., Житомирський державний університет ім. І.Франка Міжнародна науково-практична конференція «Процеси, машини та обладнання агропромислового виробництва: проблеми теорії та практики», 29-30 вересня 2022 р., Тернопільський національний технічн...