Н У Х Т

Навчальна програма «Online Mentor»

Міністерство освіти і науки України запрошує доєднатися до навчання у межах проєкту «Online Mentor Science&Business», розробленого Міністерством у партнерстві з Українським фондом стартапів, задля підвищення рівня підприємницької обізнаності та інноваційної діяльності стартапів.

«Online Mentor» – це структурована програма, призначена для відпрацювання нової ідеї та підготовки її до акселерації. Вона включає лекції, навчальні матеріали та практичні завдання, які можна виконувати у будь-який зручний час. Експрес-курс допомагає структурувати ідею та вийти на рівень PreAcceleration stage, зробити перші кроки від Idea-Stage.

До партнерів проєкту доєднався Український національний офіс інтелектуальної власності та інновацій. Тому на учасників також чекає освітній матеріал щодо охорони інтелектуальної власності, практичні поради щодо успішної комерціалізації об’єктів права інтелектуальної власності та успішного інноваційного менеджменту.

Цифровий інструмент буде корисний для науковців та стартаперів з інноваційними рішеннями, технологічними продуктами, модернізованими послугами або бізнес-моделями, які мають рішення наукового характеру та прагнуть набути нового досвіду, знань та навичок у провідних сферах діяльності стартапів для комерціалізації напрацювань.

Для отримання доступу до телеграм-каналу із навчальною програмою необхідно зареєструватися за посиланням: https://bit.ly/445Y917.

Опублікований: 23-06-2023
Читайте також:

ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Здорове харчування від дитинства до довголіття: комплексний підхід, стан та перспективи»

до 27 жовтня 2023

27 жовтня 2023 року Національний університет харчових технологій у партнерстві із науковими установами МОЗ України, міжнародними організаціями, КМДА, асоціаціями і виробниками харчових продуктів та за підтримки Міністерства освіти і науки України проведе ІІІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Здорове харчування від дитинства до довголіття: к...

Графік подання заяв про акредитацію в 2023/2024 н.р.

Графік подання заяв про акредитацію у 2023-2024 н. р. Дивитись

ХІІ Міжнародна науково-технічна конференція «Наукові проблеми харчових технологій та промислової біотехнології в контексті євроінтеграції»

до 07 листопада 2023

Запрошуємо до участі у ХІІ Міжнародній науково-технічній конференції «Наукові проблеми харчових технологій та промислової біотехнології в контексті євроінтеграції», яка відбудеться в університеті 7 листопада 2023 року. Дедлайн подання матеріалів та тез доповідей – 27 жовтня 2023 року. Робочі мови конференції – українська, англійська, польська, ні...

Презентація програми Цифрова Європа

6 жовтня о 13:30 у змішаному режимі (офлайн у Києві та онлайн) відбудеться презентація програми Цифрова Європа для посилення стійкості технологічних проєктів під час війни. Варіант участі потрібно вказати у реєстраційній анкеті. Зареєструватись необхідно до 4 жовтня за посиланням. Деталі події на сайті КМУ.