Н У Х Т

Міжнародний студентський професійний творчий конкурс «Аграрні науки та продовольство»

до 01 квітня 2022

Згідно з наказом Міністерства освіти i науки України від 12.10.2021 р. № 1096 Миколаївський національний аграрний університет є базовим закладом вищої освіти для проведення Міжнародного студентського професійного творчого конкурсу «Аграрні науки та продовольство».

Конкурс проводиться за напрямками: агрономія, технологія виробництва i перероблення продукції тваринництва, агроiнженерiя.

Спiворганiзаторами Конкурсу є закордонні заклади вищої освіти: Опольський університет (Республіка Польща), Університет Чарльза Дарвiна (Австралія), Університет Баня-Луки (Боснiя i Герцеговина), Індійський інститут технологій (Індія), Костанайський інженерно-економічний університет імені М. Дулатова, Торайгиров університет (Республіка Казахстан), Батумський навчальний університет навігації (Грузія), Ташкентський державний аграрний університет (Республіка Узбекистан), Державний аграрний університет Молдови (Республіка Молдова).

Конкурс проводиться у два етапи: перший (у закладах вищої освіти) – жовтень 2021 року-березень 2022 року; другий (на базі МНАУ) – квітень-червень 2022 року.

Термін подання робіт на ІІ-й етап Конкурсу – до 1 квітня 2022 р.

Підведення підсумків Конкурсу відбудеться під час науково-практичних онлайн-конференцiй за окремими напрямками з 6 по 10 червня 2022 р.

У Конкурсі може бути представлено до п'яти наукових робіт за кожним напрямком від одного ЗВО. Конкурсні роботи необхідно зареєструвати на сайті Миколаївського національного аграрного університету у відповідно до розділів певного напрямку.

Із детальною інформацією та Регламентом проведення Конкурсу можна ознайомитись на сайті httрs://kоnkuгs.mnаu.еdu.uа/.

Телефон для довідок: +380977151902; +380997001452. Контактна особа: Панфілова Антоніна Вікторівна.

Опублікований: 01-11-2021
Читайте також:

Вебінар «Горизонт Європа: можливості участі громад»

до 06 грудня 2021

Запрошуємо до участі у вебінарі «Горизонт Європа: можливості участі громад», який 6 грудня 2021 року з 15:00 до 17:00 будуть проводити експерти програми Горизонт Європа за фінансової підтримки Міністерства освіти і науки України. Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації за посиланням https://forms.gle/GULX5nNqHMTW82RA6   Програма заходу...

План проведення гостьових лекцій

План проведення гостьових лекцій (семінарів, майстер-класів, тренінгів тощо) у межах навчального процесу у синхронному режимі на 2021-2022 н.р. ДИВИТИСЯ

Програма PASIFIC: постдокторські стипендії в інститутах Польської академії наук

до 30 грудня 2021

Польська академія наук (PAS) оголошує стипендіальну програму PASIFIC, що фінансується у рамках фонду MSCA COFUND. Програма PASIFIC надає можливість отримати 2-річні постдокторські стипендії провідним дослідникам будь-якої національності з різних наукових дисциплін. Кожному стипендіанту PASIFIC буде надано щомісячну стипендію у розмірі близько 2500...

Міжнародний конкурс студентських наукових робіт

до 15 лютого 2022

Лист Інституту модернізації змісту освіти МОН