Н У Х Т

Міжнародна науково-технічна конференція «Наукові проблеми харчових технологій та промислової біотехнології в контексті євроінтеграції»

до 10 листопада 2021

9-10 листопада 2021 р. в університеті у рамках 24-тої секції за фаховим напрямком «Наукові проблеми харчових технологій та промислової біотехнології» Наукової ради Міністерства освіти і науки України відбудеться Міжнародна науково-технічна конференція «Наукові проблеми харчових технологій та промислової біотехнології в контексті євроінтеграції».

Робота конференції планується за тематичними напрямками:

1. Промислова біотехнологія, процеси та апарати харчової, мікробіологічної та фармацевтичної промисловості.
2. Ресурсозберігаючі технології зернопереробних виробництв, виробництва та зберігання хлібопекарських продуктів, кондитерських і макаронних виробів та харчових концентратів.
3. Ресурсозберігаючі технології крохмалевмісної та цукровмісної сировини, цукрозамінників, продуктів бродіння, алкогольних і безалкогольних напоїв, екстрактів, концентратів, харчових та кормових добавок.
4. Наукові проблеми технологій зберігання, консервування, виробництва та управління якістю і безпекою продуктів тваринництва, птахівництва і продуктів із гідробіонтів.
5. Ресурсозберігаючі технології виробництва, зберігання, консервування та управління якістю і безпекою продуктів на основі перероблення сировини мікробіологічного та рослинного походження, в т.ч. фруктово-овочевої.
6. Науково-технічні проблеми розроблення та удосконалення технології жирів та їх похідних, у тому числі харчового і технічного призначення, ефірних масел і парфумерно-косметичних продуктів.

До участі в конференції запрошуються науковці, які мають завершені експериментальні дослідження і впровадження у виробництво та спеціалісти галузі, що займаються науково-практичною діяльністю.

Участь виконавців науково-дослідних робіт, що фінансуються за кошти державного бюджету є обов’язковою.

Останній строк подання матеріалів – 24 вересня 2021 р.

Детальніше тут

Опублікований: 19-07-2021
Читайте також:

Триває приймання заявок для участі в черговому щорічному конкурсі на здобуття стипендій імені Фулбрайта

до 15 жовтня 2021

До уваги науковців черговий випуск Фулбрайтівського вісника, що уміщує інформацію про стипендіатів Fulbright Visiting Scholar Program 2020-2021. Переглянути Вісник можна у фулбрайтівській Бібілотеці. Нагадуємо, що триває приймання заявок для участі в черговому щорічному конкурсі на здобуття стипендій імені Фулбрайта Fulbright Visiting Scholar Prog...

Міжнародний студентський конкурс FoodFactory-4-Us

до 31 серпня 2021

Асоціація продуктів харчування ISEKI, членом якої є наш університет, під егідою конкурсів FoodFactory-4-Us, організовує четвертий конкурс «Сталий ланцюг поставок». Ці змагання є одним із тематичних досліджень проєкту NextFOOD, який сприяє інноваційній освіті для сталого сільського господарства. Конкурс розрахований на здобувачів освітнього ступеню...

Наукові заходи інших установ

до 25 грудня 2021

23-я щорічна міжнародна конференція з матеріалів, методів та технологій, 19-22 серпня 2021 р., Болгарська академія наук, Союз вчених Болгарії, Фонд науки і освіти (м. Бургас, Болгарія) 2021 IEEE 11th International Conference on «Nanomaterials: Applications&Properties», 5-11 вересня 2021 р. у м. Одеса, Сумський державний університет Х Міжнарод...

Online-конференція ISEKI «Харчові текстури, якість, безпека та біозахист у світовій біоекономіці»

до 10 листопада 2021

10-12 листопада 2021 року відбудеться четверта online-конференція ISEKI «Харчові текстури, якість, безпека та біозахист у світовій біоекономіці». Конференція за підтримки ISEKI-Food Association буде організована у співпраці з Банатським університетом сільськогосподарських наук та ветеринарної медицини «King Michael I of Romania» (м. Тімішоара, Рум...