Н У Х Т

Міжнародна науково-практична конференція «Реалії та перспективи м'ясопереробки»

до 15 вересня 2021

Запрошуємо до участі у Міжнародній науково-практичній конференції «Реалії та перспективи м'ясопереробки» (Інноваційні технології та перспективи розвитку м'ясопереробної галузі), яка відбудеться 15 вересня 2021 p. у рамках міжнародних спеціалізованих виставок «Inprodmash&Upakovka 2021».

Робота планується за напрямками:

- Світовий та регіональний ринок м’ясної галузі. Тенденції, інновації, перспективи.
- Нормативне регулювання внутрішнього та зовнішнього ринку перероблення м'яса.
- Тенденції в попиті на продукцію, шляхи активізації реалізації та оптимізації взаємостосунки між виробником і торгівельними мережами.
- Актуальні технології та інновації м'ясопереробної галузі. Використання нетрадиційної сировини в технологіях продуктів галузі. Веганські продукти.
- Інноваційні технології перероблення допоміжної, кормової і технічної сировини галузі.
- Інноваційні складові створення пакувального обладнання, способів консервування і зберігання сировини і продукції в галузі.

Кінцевий термін приймання заявок і матеріалів доповідей – 27 серпня 2021 р. 

Детальніше

Опублікований: 08-07-2021
Читайте також:

Міжнародна науково-технічна конференція «Наукові проблеми харчових технологій та промислової біотехнології в контексті євроінтеграції»

до 10 листопада 2021

9-10 листопада 2021 р. в університеті у рамках 24-тої секції за фаховим напрямком «Наукові проблеми харчових технологій та промислової біотехнології» Наукової ради Міністерства освіти і науки України відбудеться Міжнародна науково-технічна конференція «Наукові проблеми харчових технологій та промислової біотехнології в контексті євроінтеграції». Р...

Триває приймання заявок для участі в черговому щорічному конкурсі на здобуття стипендій імені Фулбрайта

до 15 жовтня 2021

До уваги науковців черговий випуск Фулбрайтівського вісника, що уміщує інформацію про стипендіатів Fulbright Visiting Scholar Program 2020-2021. Переглянути Вісник можна у фулбрайтівській Бібілотеці. Нагадуємо, що триває приймання заявок для участі в черговому щорічному конкурсі на здобуття стипендій імені Фулбрайта Fulbright Visiting Scholar Prog...

Міжнародна науково-практична конференція «Здорове харчування дітей в Україні – запорука майбутнього нації. Стан та перспективи»

до 24 вересня 2021

23-24 вересня 2021 року у Національному університету харчових технологій відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Здорове харчування дітей в Україні – запорука майбутнього нації. Стан та перспективи». Робота конференції планується за напрямками: Сучасний стан промислового виробництва харчових продуктів для дітей в Україні. Наукові...

15-та конференція «Пакувальна індустрія»

до 21 вересня 2021

15-та конференція «Пакувальна індустрія» відбудеться 21 вересня 2021 р. в Києві, в готельному комплексі Premier Hotel Lybid, та буде присвячена практиці впровадження пакувальних інновацій від дизайну упаковки до пакувальних технологій та обладнання. У програмі конференції – розгляд питань про: пакувальні матеріали та вторинну сировину на україн...