Н У Х Т

Консультації для претендентів на здобуття стипендій імені Фулбрайта для молодих викладачів і дослідників

до 27 жовтня 2022

До 1 листопада триває приймання заявок для участі у програмі FULBRIGHT RESEARCH AND DEVELOPMENT PROGRAM (FRDP): Проведення досліджень в університетах США тривалістю від шести до дев’яти місяців.

У конкурсі можуть брати участь особи віком до 45 років із дворічним професійним досвідом: викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук; адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ; журналісти; фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи; спеціалісти у сфері управління культурою; працівники громадських організацій: https://fulbright.org.ua/uk/fulbright-research-and-development-program/.

Українське громадянство та проживання в Україні на час проведення конкурсу залишається однією з важливих умов участі в Програмі. Однак, з огляду на те, що багато потенційних кандидатів знаходяться зараз не в Україні, Офіс Програми імені Фулбрайта у 2022 році прийматиме документи від конкурсантів, які перебувають в Україні, а також тих громадян України, які після 24 лютого змушені були покинути країну через війну.

У вересні та жовтні Офіс Програми ім. Фулбрайта разом зі стипендіатами програми Fulbright Research and Development Program (FRDP) проводитиме консультації для потенційних конкурсантів. Зустрічі відбуватимуться по четвергах: 22, 29 вересня та 6, 20, 27 жовтня. 

Під час зустрічей можна буде дізнатися про умови участі у конкурсі на здобуття фулбрайтівських стипендій для проведення досліджень в університетах, дослідницьких центрах й культурних установах США, вимоги до заявників, оформлення документів та перебіг конкурсного добору. 

Презентації відбуватимуться на платформі ZOOM. Зареєстровані учасники отримають деталі участі на електронну адресу, вказану у реєстраційній формі, за годину до початку зустрічі.

Реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdgIirnCY386vGri_OCYm-WYdOGHVT6l5BN4ywyVUcSj6RF2w/viewform.

Інформацію можна буде також знайти на фейсбук-сторінці Програми ім. Фулбрайта: https://www.facebook.com/Fulbright.Ukraine.

Опублікований: 21-09-2022
Читайте також:

День відкритих дверей кафедри військової підготовки

Партнер нашого університету, кафедра військової підготовки Національного університету оборони України імені Івана Черняховського запрошує на День відкритих дверей. Час: 26 жовтня 2022 року о 15:00 Підключитися до конференції Zoom https://us04web.zoom.us/j/73732947198?pwd=H3pcnFBH9TyCKqLKtRfOmX1ZaGRzMb.1Ідентифікатор конференції: 737 3294 7198Код ...

XІ Міжнародна науково-технічна конференція «Наукові проблеми харчових технологій та промислової біотехнології в контексті євроінтеграції»

до 08 листопада 2022

8 листопада 2022 року у рамках 24-ї секції за фаховим напрямком «Наукові проблеми харчових технологій та промислової біотехнології» Наукової ради Міністерства освіти і науки України в нашому університеті відбудеться XІ Міжнародна науково-технічна конференція «Наукові проблеми харчових технологій та промислової біотехнології в контексті євроінтеграц...

Вебінари на тему «Трансформація науки в бізнес: можливості для комерціалізації»

до 14 жовтня 2022

З 4 жовтня по 8 листопада 2022 р. Державна наукова установа «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації» планує провести безкоштовний курс вебінарів із підвищення кваліфікації на тему «Трансформація науки в бізнес: можливості для комерціалізації». Участь є безкоштовною за умови попередньої реєстрації. Після прослуховування не ...

Наукові заходи інших установ

VІ Всеукраїнська наукова конференція «Актуальні задачі хімії: дослідження та перспективи», 5 жовтня 2022 р., Житомирський державний університет ім. І.Франка 9-та Міжнародна науково-дослідна конференція Cukurova, 9-11 жовтня 2022 р., Інститут IKSAD (Туреччина) Всеукраїнська науково-практична конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених «Ін...