Н У Х Т

Конференція FOODBALT 2020 – Стале забезпечення продовольством – для свідомих споживачів

до 04 травня 2020

Щиро  запрошуємо приєднатися до 14-ї Балтійської конференції з питань харчових продуктів FoodBalt2020.

Конференція,  організованаЦентром харчових та ферментаційних технологій,проходитиме з 4 по 6 травня 2020 року в Естонії, Таллін.

Конференція об'єднає науковців, дослідників, виробників та технологів з харчових продуктів, які мають можливість зустрітися  та обговорити широке коло тем, особливо важливих  для зростання наукового потенціалу для виробництва продовольства, інновацій та охорони здоров'я.

Це також унікальна подія, в рамках якої провідні дослідники харчових продуктів та молоді вчені, такі як докторанти чи студенти-магістри, зможуть обмінятись останніми результатами своїх  досліджень, та отримати додаткові знання в інших наукових областях.

Ми сподіваємось, що ви скористаєтесь нагодою прийняти  участь у конференції, а також побачити красу Таллінна, найкраще  збереженого середньовічного міста Північної Європи.

До зустрічі на конференції!

Реєстрацію та подання тез вже відкрито!

Для додаткової інформації перейдіть за посиланням:  https://tftak.eu/foodbalt/

Опублікований: 04-10-2019
Читайте також:

Графік відкритих занять науково-педагогічних працівників НУХТ у другому семестрі 2019-2020 навчального року

до 25 травня 2020

Графік

Інтернет-конференція «Інноваційні технології в готельно-ресторанному бізнесі»

до 20 травня 2020

Запрошуємо взяти участь у роботі ІХ Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції «Інноваційні технології в готельно-ресторанному бізнесі», яка відбудеться 20 травня 2020 р. у Національному університеті харчових технологій. Детальніше

Всеукраїнська науково-методична інтернет-конференція «Актуальні науково-методичні проблеми фізики та математики у закладах вищої освіти»

до 19 червня 2020

Інформаційний лист

Наукові заходи інших ЗВО

Всеукраїнська науково-практична конференція «Інноваційні технології та підвищення ефективності виробництва харчових продуктів», 7 квітня 2020 р., Уманський національний університет садівництва ІІ Всеукраїнська науково-методична конференція «Забезпечення якості вищої освіти», 8-10 квітня 2020 р., Одеська національна академія харчових технологій IX...