Н У Х Т

ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Харчові технології»

до 30 серпня 2020

НАКАЗ про проведення ІІ туру конкурсу  
РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК робіт учасників конкурсу  
РЕЦЕНЗІЇ на наукові роботи  
РОБОТИ-ПЕРЕМОЖЦІ
ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ  

У зв’язку із загостренням епідеміологічної ситуації і оголошенням карантину з метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19, ІІ етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Харчові технології» (підсумкова науково-практична конференція) у 2020 році проводитися не буде. Переможці конкурсу визначені на підставі результатів І етапу.

Із усіма організаційними чи спірними питаннями можна звертатися на e-mail bortnichukoleg@gmail.com або за телефоном +38(073)-606-15-53. Контактна особа – Бортнічук Олег Вікторович.       

 

Опублікований: 22-01-2020
Читайте також:

Міжнародна науково-практична конференція «Інноваційні технології та перспективи розвитку м’ясопереробної галузі»

до 09 вересня 2020

9 вересня 2020 року відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Інноваційні технології та перспективи розвитку м'ясопереробної галузі», організована кафедрою технології м’яса і м’ясних продуктів НУХТ. Конференція працюватиме у рамках міжнародних спеціалізованих виставок «Inprodmash&Upakovka 2020». Детальніше тут.

29-30 жовтня 2020 р. відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Здорове харчування дітей в Україні - запорука майбутнього нації. Стан та перспективи»

до 29 жовтня 2020

Запрошуємо до участі у Міжнародній науково-практичній конференції «Здорове харчування дітей в Україні - запорука  майбутнього нації. Стан та перспективи», яка відбудеться в Національному університеті харчових технологій 29-30 жовтня 2020 р. Подання матеріалів і тез доповідей - до 20 вересня 2020 р. Детальніше Реквізити для оплати:Призначення пла...

IX Міжнародна спеціалізована науково-практична конференція «Pecypco- та енергоощадні технології виробництва і пакування харчової продукції - основні засади її конкурентоздатності»

до 10 вересня 2020

Запрошення

XIII Міжнародна виставка LABComplEX

до 27 жовтня 2020

27-29 жовтня 2020 року у виставковому центрі ACCO International відбудеться головна подія лабораторної індустрії України – XIII Міжнародна виставка LABComplEX. На Виставці буде представлений весь спектр обладнання та технологій для лабораторій, багатий вибір спеціалізованих меблів, витратних матеріалів, а також комплекс послуг зі створення, оснаще...