Н У Х Т

Електронна конференція ISEKI «Якість та текстура їжі у сталому виробництві та здоровому споживанні»

до 09 листопада 2020

Конференція організована за підтримки Університету агрономічних наук та ветеринарної медицини та Харчовою асоціацією  ISEKI у співпраці з Групою особливих інтересів ISEKI (SIG) «Структура продуктів харчування та біонанотехнологі» і буде зосереджена на темі «Від виробництва до споживання»  для  забезпечення здорової та екологічно чистої системи харчування.

Електронна конференція має на меті створити міжнародну платформу для спілкування, об’єднавши вчених із різних областей досліджень у галузі харчової текстури, а також для поширення та обміну інформацією з метою підтримання здоров’я та добробуту людей.

Дати електронної конференції:

18 листопада 2020 р. (11:00 - 14:00 за центральноєвропейським часом) 
19 листопада 2020 р. (16:00 - 19:00 за центральноєвропейським часом)

Теми електронної конференції:

1. Якість їжі в рамках сталого виробництва продуктів харчування
2. Стале споживання їжі та сприяння переходу до здорових, стійких дієт (роль /вплив текстури їжі та реології на харчові звички та споживання їжі)
3. Текстура їжі та реологія
4. Сенсорні вимірювання
5. Інструментальні вимірювання
6. Ринкова та споживча поведінка та вподобання

Терміни:

Кінцевий термін подання робіт – до 5 жовтня 2020 р.
Схвалення робіт – до 12 жовтня 2020 р.
Закриття реєстрації – до 15 жовтня 2020 р.
Кінцевий термін подання плакатів (pdf) – до 9 листопада 2020 р.

Деталі тут.

Опублікований: 29-09-2020
Читайте також:

ХІ Міжнародна науково-практична конференція «Внесок молодих вчених у розбудову сучасного менеджменту підприємств»

до 18 листопада 2020

18-19 листопада 2020 року в університеті відбудеться ХІ Міжнародна науково-практична конференція «Внесок молодих вчених у розбудову сучасного менеджменту підприємств». Детальніше тут.

IV Міжнародна спеціалізована науково-практична конференція «Інноваційні технології у хлібопекарському виробництві»

до 17 листопада 2020

17 листопада 2020 року в університеті відбудеться IV Міжнародна спеціалізована науково-практична конференція «Інноваційні технології у хлібопекарському виробництві». Конференція працюватиме дистанційно в форматі online з використанням програми ZOOM. Детальніше тут.

Міжнародна науково-практична конференція «Оздоровчі харчові продукти та дієтичні добавки: технології, якість та безпека»

до 19 листопада 2020

19-20 листопада 2020 року у Національному університеті харчових технологій за адресою м. Київ, вул. Володимирська, 68 відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Оздоровчі харчові продукти та дієтичні добавки: технології, якість та безпека». До участі запрошуються науковці, викладачі ЗВО, докторанти, аспіранти, практики. Робочі мови конф...

IX Всеукраїнська науково-практична конференція «Підвищення ефективності діяльності підприємств харчової і переробної галузей АПК»

до 18 листопада 2020

18-19 листопада 2020 року в університеті працюватиме IX Всеукраїнська науково-практична конференція «Підвищення ефективності діяльності підприємств харчової і переробної галузей АПК». Робота конференції планується за напрямами: Сучасні тенденції розвитку підприємств харчової промисловості. Ресурсне забезпечення діяльності підприємств харчової ...