Н У Х Т

Друга міжнародна конференція «Відкрита наука та інновації в Україні 2023»

до 26 жовтня 2023

26-27 жовтня 2023 року Державна науково-технічна бібліотека України у партнерстві з міжнародними організаціями та за підтримки Міністерства освіти і науки України проведе Другу міжнародну конференцію «Відкрита наука та інновації в Україні 2023».

До участі у заході запрошують провідних науковців, керівників і відповідальних виконавців науково-дослідних тем, розробників науково-інформаційних платформ і систем, керівників і співробітників наукових бібліотек, менеджерів з управління інституційними репозитаріями, видавців наукових журналів, аспірантів і молодих учених, проєктних менеджерів, керівників бізнес-інкубаторів, співорганізаторів стартапів, голів і членів бібліотечних асоціацій та усіх, хто бажає долучитися до обговорення імплементації найкращих практик і майбутніх перспектив розвитку у сфері Відкритої науки.

Реєстрація відкрита до 26 вересня 2023 року за посиланням.

Тези до збірника матеріалів конференції подаються відповідно до умов, наведених на сайті конференції.

Опублікований: 13-09-2023
Читайте також:

Презентація програми Цифрова Європа

6 жовтня о 13:30 у змішаному режимі (офлайн у Києві та онлайн) відбудеться презентація програми Цифрова Європа для посилення стійкості технологічних проєктів під час війни. Варіант участі потрібно вказати у реєстраційній анкеті. Зареєструватись необхідно до 4 жовтня за посиланням. Деталі події на сайті КМУ.  

Графік подання заяв про акредитацію в 2023/2024 н.р.

Графік подання заяв про акредитацію у 2023-2024 н. р. Дивитись

10-та Міжнародна науково-практична конференція «Оздоровчі харчові продукти та дієтичні добавки: технології, якість та безпека»

до 16 листопада 2023

16-17 листопада 2023 року в університеті відбудеться 10-та Міжнародна науково-практична конференція «Оздоровчі харчові продукти та дієтичні добавки: технології, якість та безпека». Робота конференції передбачається за напрямами: 1. Фармаконутриціологія у парадигмі нової концепції харчування.2. Стан та перспективи розвитку технологій оздоровчих пр...

ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Здорове харчування від дитинства до довголіття: комплексний підхід, стан та перспективи»

до 27 жовтня 2023

27 жовтня 2023 року Національний університет харчових технологій у партнерстві із науковими установами МОЗ України, міжнародними організаціями, КМДА, асоціаціями і виробниками харчових продуктів та за підтримки Міністерства освіти і науки України проведе ІІІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Здорове харчування від дитинства до довголіття: к...