Н У Х Т

Асоціація ISEKI-Food запрошує до участі у вебінарі «Забезпечення продуктами харчування в умовах кризи COVID-19»

COVID-19 вплинув не лише на економіку країн, він також прямо чи опосередковано вплинув на доступність і споживання продуктів харчування. Більшість харчових підприємств забезпечували виробничий процес під час пандемії, для підтримки експорту та імпорту. Країни мають різний досвід постачання продовольства під час пандемії. Деякі країни зазначають, що «для мільйонів людей було важко отримати продовольчі товари, і ситуація лише погіршується (www.edition.cnn.com/2020/06/09/business/food-deserts-coronavirus-grocery-stores/index.html). Також варто враховувати інноваційні підходи різних країн щодо вирішення проблем у постачанні продовольства, особливо товарів, що швидко псуються та  частково перероблених товарів, що швидко псуються. Обмін досвідом різних країн може допомогти забезпечити продовольство під час подібної  непередбачуваної пандемії.

Група «SIG Postharvest-Handling» асоціації ISEKI-Food (https://www.iseki-food.net/about/sigs/sig-postharvest-handling) 17 липня 2020 року планує організувати безкоштовний вебінар «Забезпечення продуктами харчування в умовах кризи Covid-19», та поділитися своїм досвідом у різних регіонах світу, включаючи правила експорту та імпорту, а також розглянути питання доступності різних категорій продовольства. Вебінар буде інформативним в необхідній підготовці до перебоїв у ланцюгу харчової цінності під час кризи.

Організатори шукають спікерів із різних країн чи географічних регіонів світу, щоб поділитися досвідом забезпечення продуктами харчування в умовах кризи, з точки зору різних країн/регіонів. Презентація повинна тривати 15-20 хв., після чого 10 хв. відповіді на запитання присутніх.

Бажаючих взяти участь у вебінарі просять надіслати відповідь до 26 червня 2020 року на адресу foteini@iseki-food.net.

Опублікований: 23-06-2020
Читайте також:

Наукові заходи інших ЗВО

Наукові конференції у Болгарії, червень-липень-серпень 2020 р., Фонд Наука та Освіта, Болгарська академія наук і Союз вчених Болгарії ІХ Міжнародна науково-практична конференція «Економіка підприємства: сучасні проблеми теорії та практики», 11-12 вересня 2020 р., Одеський національний економічний університет Міжнародна науково-практична конференц...

Міжнародна науково-практична конференція «Інноваційні технології та перспективи розвитку м’ясопереробної галузі»

до 09 вересня 2020

9 вересня 2020 року відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Інноваційні технології та перспективи розвитку м'ясопереробної галузі», організована кафедрою технології м’яса і м’ясних продуктів НУХТ. Конференція працюватиме у рамках міжнародних спеціалізованих виставок «Inprodmash&Upakovka 2020». Детальніше тут.

IX Міжнародна спеціалізована науково-практична конференція «Pecypco- та енергоощадні технології виробництва і пакування харчової продукції - основні засади її конкурентоздатності»

до 10 вересня 2020

Запрошення

План конференцій на 2020 рік

до 25 грудня 2020

ПЛАН проведення наукових конференцій на 2020 рік Національного університету харчових технологій ПЛАН проведення конференцій здобувачів вищої освіти і молодих учених на 2020 рік Національного університету харчових технологій