Н У Х Т

3-й Міжнародний симпозіум студентських наукових груп (Польща)

до 21 квітня 2022

У рамках 3-го Міжнародного симпозіуму студентських наукових груп в Університеті природничих наук у Любліні (Польща) в режимі онлайн 21 квітня 2022 року відбудеться Конференція.

Запрошуються студенти до участі та презентації своїх досліджень у секції харчових наук та біотехнологій «ENVIRONMENT-PLANT-ANIMAL-PRODUCT». 

Мова – польська/англійська.

Детальніше тут.

Опублікований: 12-01-2022
Читайте також:

Всеукраїнський конкурс стартап-проєктів

до 02 травня 2022

З метою популяризації молодіжного підприємництва та розвитку бізнес-освіти у вітчизняних закладах вищої освіти 2022 році Регіональним центром молодіжного підприємництва «Start-Up УНІВЕРСИТЕТ» проводиться Всеукраїнський конкурс стартап-проєктів. Детальніше тут.

Вебінари щодо використання можливостей платформи Web of Science та аналітичного інструмента InCites

до 27 січня 2022

20-27 січня 2022 року відбудуться вебінари українською мовою, підготовлені компанією Clarivate для українських вчених, під час яких розглядатимуться питання використання можливостей платформи Web of Science та аналітичного інструмента InCites. Вебінари проведе експертка компанії Clarivate Ірина Тихонкова. Учасники, які зареєструються та прослухаю...

88 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем харчування людства у XXI столітті» 7-8 квітня 2022 р.

до 08 квітня 2022

Запрошення

Міжнародний студентський професійний творчий конкурс «Аграрні науки та продовольство»

до 01 квітня 2022

Згідно з наказом Міністерства освіти i науки України від 12.10.2021 р. № 1096 Миколаївський національний аграрний університет є базовим закладом вищої освіти для проведення Міжнародного студентського професійного творчого конкурсу «Аграрні науки та продовольство». Конкурс проводиться за напрямками: агрономія, технологія виробництва i перероблення ...