Н У Х Т

11-та тренувальна школа з мікрокапсуляції, Лафборо (Велика Британія)

9-12 квітня 2019 року працюватиме 11-та тренувальна школа з мікрокапсуляції, Лафборо (Велика Британія)

Науково-дослідна група з біоінкапсуляції з радістю оголосила про проведення 11-ої тренувальної школи з мікрокапсуляції, яка відбудеться у університеті Лафборо 9-12 квітня 2019 року.

Кількість учасників обмежена до 40 осіб. Не затримуйте з реєстрацією.

http://bioencapsulation.net/2019-Loughborough-Microencapsulation-Training-School/

Лекції від видатних експертів
Навчальні курси охоплюють принципи виробництва капсул, включаючи матеріали та методи, характеристику та використання. Лекції від провідних фахівців охоплюють широкий спектр областей мікрокапсуляції.
Демонстрації та практичні завдання
завершать курси, щоб забезпечити більш практичний підхід до мікрокапсуляції. Практичні завдання у невеликих групах завершать навчання, дозволяючи учасникам ознайомитися з матеріалами та методами.
Внески учасників та стипендії
Пропонується надіслати одну сторінку анотації, що описує ваші дослідження чи теми проекту. Науковий комітет вибере кращі анотації для короткої презентації доповіді (5 хв.), та також присудить 12 стипендій.

Опублікований: 22-11-2018
Читайте також:

85-та Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем харчування людства у XXI столітті»

до 11 квітня 2019

11-12 квітня в університеті працюватиме 85-та Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем харчування людства у XXI столітті» Веб-сайт конференції http://conferencenuft.ho.ua Запрошення 

Міжнародна конференція з агрономії, харчової науки та технології (AgroFood) (Турецька Республіка, м. Стамбул)

20-21 червня 2019 року в Стамбулі (Турецька Республіка) відбудеться Міжнародна конференція з агрономії і харчової науки та технології (AgroFood). Конференція охоплює питання ефективних стратегій як для агрономії, так і для харчової науки та технологій в усьому світі. Крім того, конференція AgroFood надасть можливість обговорити та оцінити поточні т...

Міжнародна науково-технічна конференція «Перспективи розвитку цукрової промисловості України»

до 26 березня 2019

Запрошення

Міжнародна конференція з харчування, ожиріння та харчових технологій в Італії

22-24 липня 2019 року у Римі (Італія) відбудеться Міжнародна конференція з харчування, ожиріння та харчових технологій. Детальніше https://www.citationsinternational.com/nutrition-conference-2019-rome Порядком денним передбачається багато видатних доповідачів та інформаційні семінари.