Н У Х Т

Слободян Ольга Петрівна

Слободян Ольга Петрівна
доцент, кандидат технічних наук

Закінчила КТІХП (нині НУХТ) у 1982 р. за спеціальністю «Технологія хлібопекарського, макаронного і кондитерського виробництв».

З 1984 р. по 1993 р. працювала науковим співробітником в дослідницькому і технологічному відділі по розробці і впровадженню технологічних процесів і обладнання пектинового виробництва НВО «СПЕКТР». В 1989 р. проходила стажування в Університеті Харчової Промисловості (Флорида, США), де вивчала  розробку способів отримання пектину з різних видів сировини.

Кандидатську дисертацію за темою «Удосконалення технології та розробка методів розрахунку способів виробництва пектину з бурякового жому» за спеціальністю 05.18.05 «Технологія цукру і цукристих речовин» захистила у 1994 р.

З 1995 р. працювала в УДУХТ на кафедрі «Безпека життєдіяльності» старшим викладачем, а з 2001 р. по 2015 р. - доцентом цієї ж кафедри. З 2001 р. по 2011 р. була призначена заступником декана з заочної форми навчання, а з 2011 р. по 2016 р. – заступником декана по роботі зі студентами факультету технології м’ясо-молочних та парфумерно-косметичних продуктів.

Нагороджена Подякою Київського міського голови та Почесною грамотою Голосіївської райдержадміністрації в м. Києві за вагомий особистий внесок у розвиток освіти і науки та високий професіоналізм.

Викладає дисципліни:

  • Біобезпека продуктів харчування;
  • Основи біобезпеки та біоетики;
  • Загальна біотехнологія.

Автор понад 170 друкованих праць, з них 2 навчальних посібника та 7 патентів.

Результати магістерських та бакалаврських робіт, що виконані під керівництвом Слободян О.П., були представлені на конференціях.

Науково-педагогічний напрямок – біобезпека харчових продуктів.