Н У Х Т

Здобувачі освіти НУХТ підкорюють «Золотий Каштан-2024»

21 november 2024

Здобувачі освіти НУХТ підкорюють «Золотий Каштан-2024»

Відбулася важлива подія для пакувальної галузі України – конференція переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з актуальних проблем пакувальної індустрії «Золотий Каштан-2024».

До журі Конкурсу увійшли головний редактор журналу «Упаковка», почесний президент Клубу Пакувальників Валерій Кривошей, директор представництва ДАУ Юероп ГмбХ в Україні Олександр Александров, керівник ТОВ «НВП ІНТА» Ігор Міщенко та дизайнерка Марія Хоменко.

Цього року журі розглянуло 29 робіт від 11 українських університетів, а також одну роботу студентів із Нігерії. Переможцями стали дев’ять робіт, із яких три – роботи студентів нашого університету.

У номінації «Технологія та обладнання для виготовлення пакувальних матеріалів та упаковки» перемогу здобула Тетяна Піскурська за конкурсну роботу «Розроблення конструкції та технології виготовлення картонної упаковки для тістечок «Макарон» (керівниця – доцентка Наталія Кулик).

У номінації «Технології пакування та пакувальне обладнання» перемогли Дмитро Скула та Іван Д’яченко з конкурсною роботою «Елементи адитивного моделювання для синтезу машини пакування сипких харчових продуктів у готові пакети doy-pack» (керівник – асистент Сергій Володін).

У номінації «Технологія відходів та екологія» переможці – Іван Тимченко та Станіслав Мороз з конкурсною роботою «Розроблення конструкції ножового пристрою для подрібнення ПЕТ-пляшки» (керівник – професор Микола Якимчук).

Вітання здобувачам освіти, їх керівникам і всьому дружному науково-педагогічному колективу НУХТ із перемогою!

Результати наших студентів – це підтвердження високого рівня освіти, якій забезпечує Національний університет харчових технологій. Вперед – до нових звершень, до Перемоги! Слава Україні!

Published on: 22-11-2024
Read also:
Ділова гра як практична складова навчального процесу

Із метою підготовки висококваліфікованих фахівців, викладачі Навчально-наукового інституту економіки і управління НУХТ роблять навчальний процес більш насиченім і цікавим, застосовуючи сучасні активні методи навчання: аналіз і моделювання ситуацій, кейси, ділові ігри, залучаючи представників бізнесу та проводячи заняття на підприємствах. Ось і у р...

READ YOURSELF

Ділова гра як практична складова навчального процесу 19 october 2020

Біотехнологія на захисті сталого розвитку: перше практичне заняття магістрантів

Сьогодні вже ні у кого не викликає сумнівів той факт, що біотехнології відіграють ключову роль у досягненні Цілей сталого розвитку, надаючи нові рішення для глобальних викликів. Цього тижня магістранти-першокурсники освітньо-професійної програми «Промислова та фармацевтична біотехнологія» під керівництвом лекторки Вікторії Красінько провели перше п...

READ YOURSELF

Біотехнологія на захисті сталого розвитку: перше практичне заняття магістрантів 09 september 2024

Викладачка кафедри готельно-ресторанної справи стажується у Токійському університеті (Японія)

За програмою підтримки науковців із України в Японії триває стажування асистентки кафедри готельно-ресторанної справи Світлани Ковальчук у Токійському університеті. Університет заснований у 1877 році як перший Імператорський університет. У складі університету 12 факультетів, на яких навчаються близько 28 тисяч студентів. Токійський університет вхо...

READ YOURSELF

Викладачка кафедри готельно-ресторанної справи стажується у Токійському університеті (Японія) 05 july 2022

Здобувачі освіти відзначені за науково-дослідну роботу у 2022-2023 навчальному році

За підсумками проведення І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань та спеціальностей у 2022-2023 навчальному році та з метою підтримки обдарованої студентської молоді і створення умов для її творчого зростання прийнято рішення про відзначення здобувачів освіти та їх наукових керівників. На підставі протоколів конк...

READ YOURSELF

Здобувачі освіти відзначені за науково-дослідну роботу у 2022-2023 навчальному році 15 june 2023