Н У Х Т

Переможний дубль: команда НУХТ – вдруге поспіль перемогла у національному фіналі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності в компетенції «Мехатроніка»

15 october 2020

Переможний дубль: команда НУХТ – вдруге поспіль перемогла у національному фіналі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності в компетенції «Мехатроніка»

У 2016 році Україна стала 77-м членом всесвітньої організації WorldSkills International. Одним із напрямків таких змагань є участь у компетенції «Мехатроніка».

Змагання в цій компетенції передбачають розроблення, монтаж і налагодження навчально-технологічного обладнання, яке складається з механічних, електричних та електронних модулів. Цього року компетенція «Мехатроніка» вперше була включена до основних видів змагань.

6-8 жовтня за підтримки Міністерства освіти і науки України в місті Дніпро на базі університету «Дніпровська політехніка» відбувся другий національний фінал Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine-2020». Спонсором змагань з компетенції «Мехатроніка» виступила провідна металургійна компанія «Interpipe» за технічної підтримки компанії «Festo».

Одним із фіналістів змагань була команда НУХТ у складі студентів кафедри мехатроніки і пакувальної техніки Івана Глущенка та Данила Фiлозофа.

Підготовка команди до змагань відбувалася на базі центру «WorldSkills Ukraine» по компетенції «Мехатроніка», що створений у Навчально-науковому інженерно-технічному інституті ім. акад. І.С. Гулого НУХТ, під керівництвом професора кафедри мехатроніки і пакувальної техніки Миколи Якимчука та технічного експерта «WorldSkills Norway» Ганса Рінде. За сприяння та допомоги Ганса Рінде було придбане обладнання для участі команди центру в змаганнях «WorldSkills Ukraine-2020».

Враховуючи карантинні обмеження й рекомендації Міністерства охорони здоров’я щодо проведення таких змагань, організатори забезпечили їх трансляцію в прямому ефірі.

За результатами національного фіналу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності в компетенції «Мехатроніка» наша команда впевнено посіла перше місце. Цього року оголошення результатів змагань і нагородження команд відбувалося 13 жовтня дистанційно.

Вітаємо команду переможців у складі Івана Глущенка та Данила Фiлозофа з перемогою та зичимо подальших здобутків!

Зауважимо, що Всеукраїнський конкурс професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» в Україні проводиться вдруге і вдруге команда НУХТ займає перше місце, і це переконливо підтверджує, що школа мехатроніки НУХТ є найкращою в країні!

Published on: 15-10-2020
Read also:
Зимова практика першокурсників спеціальності «Туризм» проходить у Карпатах

Традиційно другий семестр для першокурсників спеціальності 242 «Туризм» розпочався із зимової практики з активного туризму у … Карпатах! 13 січня 2020 року під керівництвом доцента Юрія Сологуба та асистента Ольги Дмитрієвської студенти помандрували у с. Верхній Студенний Закарпатської області, де їх тепло і по-дружньому зустріли досвідченні інстр...

READ YOURSELF

Зимова практика першокурсників спеціальності «Туризм» проходить у Карпатах 17 january 2020

Мотивуючий лекторій з Австрії для першокурсників спеціальності «Готельно-ресторанна справа»

26 жовтня відбувся гостьовий лекторій і нетворкінг для студентів-першокурсників спеціальності «Готельно-ресторанна справа» у рамках навчальної дисципліни «Основи гостинності». У режимі Zoom-конференції з відомого гірськолижного курорту Земмерінг в Австрії зі здобувачами спілкувався професіонал міжнародного рівня, шеф-кухар «SportHotel am Semmering...

READ YOURSELF

Мотивуючий лекторій з Австрії для першокурсників спеціальності «Готельно-ресторанна справа» 28 october 2020

Студенти кафедри маркетингу в епіцентрі міжнародних рекламних подій

Студенти кафедри маркетингу – прогресивна творча молодь, що завжди на хвилі сучасних віянь і подій у світі реклами та маркетингу. Відвідування цікавих івентів, участь у брейн-рингах, спілкування із провідними спеціалістами та просто насичене студентське життя давно стали традицією, яка об’єднує викладачів кафедри та молодих здобувачів у дружну роди...

READ YOURSELF

Студенти кафедри маркетингу в епіцентрі міжнародних рекламних подій 27 september 2019

Перемоги магістрів-біотехнологів не закінчуються!

19 квітня на базі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відбулася ХІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Біотехнологія XXI століття», присвячена 185-річчю з дня народження Дмитра Менделєєва. Традиційно кафедра біотехнології і мікробіології НУХТ охоче та із зацікавленням д...

READ YOURSELF

Перемоги магістрів-біотехнологів не закінчуються! 23 april 2019