Н У Х Т

Призов, Звернення

Міністерство освіти і науки України інформує, що відповідно до пункту 5 розпорядження Кабінету Міністрів України від 26 лютого 2020 року № 179-р призов громадян України віком 18-19 років проводиться за їх бажанням (за письмовою заявою).

З метою забезпечення конституційних прав громадян України віком від 20 років на здобуття наступного ступеня освіти Міністерство освіти і науки України рекомендує закладам фахової передвищої та вищої освіти здійснювати попередню реєстрацію таких вступників за їх зверненнями.

Звернення може бути надіслане на електронну адресу приймальної комісії електронним листом. У темі листа треба вказати текст "Звернення, призов 2020" і своє прізвище. У тексті листа необхідно вказати повністю своє прізвище, ім’я, по батькові, освітній ступінь вступу на навчання (бакалавр або магістр), форму навчання (денна), шифр і назву спеціальності та освітньої програми.

До електронного листа потрібно додати скан/фотокопію заповненого звернення з проставленою датою і підписом, а також копії таких документів:

  • паспорта (тих його сторінок, де вказано прізвище, ім’я та по батькові вступника, серія, номер, де, ким і коли виданий документ, місце реєстрації) або ID-картки з додатком про реєстрацію;
  • документа про освіту, на основі якого здійснюватиметься вступ (атестата/свідоцтва про повну загальну середню освіту або диплома молодшого спеціаліста, бакалавра, спеціаліста, магістра), і додатка до нього;
  • реєстраційне повідомлення учасника ЗНО, сертифікатів ЗНО або реєстраційне повідомлення учасника ЄВІ.

У відповідь ви отримаєте сканкопію Довідки про попередню реєстрацію для вступу до Національного університету харчових технологій. За потреби оригінал Довідки ви можете отримати безпосередньо у приймальній комісії, пред'явивши свій паспорт і оригінали зазначених вище документів.

 

Остання зміна: 13 липня 2020