Н У Х Т

Спортивне життя

Ректоратом Національного університету харчових технологій створені всі умови для занять фізичною культурою та спортом, які проводяться у одному з кращих у м. Києві спортивному комплексі, розташованому поряд зі студентським містечком.

У спортивному комплексі функціонують два спеціалізованих ігрових зали площею 800 і 1000 кв. метрів для гри у міні-футбол, баскетбол, волейбол й інші види спорту. Ігрові зали оснащені всім необхідним обладнанням, що створює чудові умови для спортивних тренувань та організації і проведення змагань різного рівня. Великою популярністю у студентів користуються тренажерний зал, зал для занять аеробікою, фітнесом та боксом, зал для занять настільним тенісом. Наприкінці 2009 року введено в експлуатацію плавальний басейн. Крім того, в усіх гуртожитках університету працюють спортивні кімнати.

В університеті щорічно відбуваються змагання для студентів 1 курсу і загальноуніверситетська Спартакіада.

Важливий напрямок роботи – участь збірних команд університету у змаганнях різного рівня від першості Голосіївського району до чемпіонатів м. Києва, України та міжнародних змагань. Всього в університетських та різного рівня змаганнях щорічно беруть участь понад 3000 студентів. Спортсмени університету досягають високих результатів, якими університет по праву пишається.

Збірна жіноча команда з футболу – неодноразовий переможець Всеукраїнської Універсіади, учасниця Чемпіонатів Європи серед студентських команд. До складу збірної молодіжної команди України запрошені 7 гравців збірної команди НУХТ.

Збірна команда НУХТ з міні-футболу – володар Кубку України серед юніорів, чемпіон I Спортивних студентських ігор м. Києва серед ВНЗ, переможець VIII чемпіонату України серед ВНЗ, учасник Чемпіонату Європи серед студентів. Гравці команди були запрошені до лав молодіжної збірної України.

Збірна жіноча команда НУХТ з баскетболу бере участь у Вищій лізі Чемпіонату України і входить до 10-ки кращих команд Чемпіонату.

Наша збірна команда з футболу приймає участь у Чемпіонаті України студентської Вищої ліги.

Окрім вищезгаданих команд, збірні команди з волейболу (жінки та чоловіки) та баскетболу (чоловіки) беруть активну участь у Спортивних іграх м. Києва серед ВНЗ.

Збірна команда університету з плавання – срібний призер Універсіади м. Києва.

Високому рівню організації занять із фізичної культури і спорту та досягненню високих спортивних результатів сприяє добре продумана кадрова політика ректорату і кафедри фізвиховання, яка дозволила залучити до проведення навчальних занять і роботи спортивних секцій висококваліфікованих спортсменів і тренерів із різних видів спорту.

sport