Н У Х Т

Центр патріотичного виховання та культурного розвитку

З метою створення сприятливих умов для розвитку творчого потенціалу, пошуку, підтримки та стимулювання інтелектуально і творчо обдарованої молоді, самореалізації творчої особистості у сучасному суспільстві у Національному університеті харчових технологій працює Студентський центр патріотичного виховання та культурного розвитку.

Студенти університету неодноразово ставали лауреатами та переможцями міжнародних, всеукраїнських конкурсів та фестивалів студентської творчості; зокрема, збірна команда КВН університету «Проспект наук» неодноразово здобувала перемогу в регіональних, всеукраїнських та міжнародних лігах КВН, студентка Ірина Островська – переможниця талант-шоу на телеканалі «Україна».

Діяльність Студентського центру патріотичного виховання та культурного розвитку у проведенні і організації культурно-масової роботи серед студентів університету має такі напрямки художньої самодіяльності: клуб вокального жанру, факультетські колективи сучасного танцю, бального танцю, факультетські вокально-інструментальні групи, команди КВН, виконавці оригінального жанру.

Творчі заходи в університеті мають добрі, стійкі традиції.

Творчій рік завершується традиційними випускними вечорами та зустрічами з випускниками минулих років. Святкова атмосфера вручення дипломів доповнюється різнобарвністю святкових привітань від талантів художньої самодіяльності.

Більше фото