Зустріч із представником відомої французької компанії "Danone"

25 жовтня студенти четвертого курсу спеціальності "Маркетинг" Навчально-наукового інституту економіки і управління НУХТ мали змогу побувати на зустрічі із представником відомої французької компанії "Danone" - Людмилою Павловою. Наше спілкування почалось з того, що спікер коротко розповіла про діяльність, місію та цілі фірми. Місія "Danone": нести здоров'я через корисні продукти харчування. І саме цим керуються всі працівники компанії, плануючи всю діяльність виключно ґрунтуючись на засадах здорового способу життя та корисному харчуванні. "Danone" виступає організатором та засновником багатьох соціальних проектів (пробіг «З вірою в серці»), а також брав участь у дослідженнях щодо виявлення дефіцитних елементів у новонароджених (і на базі проведених досліджень саме ті проаналізовані дефіцитні корисні речовини додали до продукції, яка призначена для немовлят). Компанія робить величезні внески у розвиток аграрного сектору Украни (зокрема, допомагає фермерам та малим фермерським господарствам, створюючи всі належні умови для збору якісного молока). Не забувають і самі працівники компанії про здоровий спосіб життя; у них є змога під час обідніх перерв зробити зарядку у спеціальній зоні відпочинку, що є в офісах. Наприкінці цієї зустрічі спікер повідомила, що є відкриті вакансії бренд-амбасадорів, тому кожен студент, який мав бажання працювати та розвиватись у цій компанії, міг заповнити анкету та залишити свої контактні дані для подальшої співпраці. Зустріч виявилась цікавою та досить корисною, адже нам була представлена реальна можливість подальшого офіційного працевлаштування у компанії-лідері на ринку молочної продукції.

Фотоальбом...