Ярмарок Вакансій

 

ШАНОВНІ ПАНІ ТА ПАНОВЕ!

 

Національний університет харчових технологій запрошує провідні компанії та підприємства до участі у традиційному Ярмарку Вакансій «НУХТ ОСІНЬ 2017» для студентів та випускників.

Захід відбудеться 15 листопада 2017 року з 11:00 до 16:00 у головному корпусі університету за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 68.

Під час Ярмарку Вакансій Ви зможете ознайомити студентів та випускників НУХТ з діяльністю своєї компанії, розповісти про наявні вакансії, надати інформацію про відкриті програми з працевлаштування, стажування, проходження практики, зібрати свою базу потенційних співробітників.

Ярмарок Вакансій є також прекрасною можливістю ознайомити молодь з продукцією Вашого підприємства і розширити коло споживачів. Представити інформацію Ви зможете на виставковому стенді, в інтернет-каталозі Ярмарку та під час окремої презентації Вашої організації.

Ви також маєте можливість стати одним із спонсорів заходу.

 

1. УМОВИ УЧАСТІ

Є декілька варіантів участі у ярмарку:

Очна участь (з наданням виставкової площі) - робоче місце (2 м2) - 1 стіл, 2 стільці, 1 розетка, 1 світильник, стінові панелі 100 х 250 см з нанесенням назви підприємства (до 20 символів) на фриз стенду, виготовлення 2-х бейджів, розміщення інформації в інтернет-каталозі виставки українською мовою, загальне освітлення, загальна охорона, прибирання у проходах.

Заочна участь (без надання виставкової площі) - розміщення інформації в інтернет-каталозі виставки українською та англійською мовами, розміщення інформації на сайті виставки, розміщення рекламних буклетів на стенді Організатора.

 

2. ДОДАТКОВЕ ОБЛАДНАННЯ ТА ПОСЛУГИ, що замовляються Учасником, обговорюються окремо.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. ОФОРМЛЕННЯ УЧАСТІ У ВИСТАВЦІ

Для участі у виставці Учасник має надіслати Організатору не пізніше 15.10.2017 р. заповнену та скріплену печаткою ЗАЯВКУ.

 

4. РОЗТАШУВАННЯ СТЕНДІВ

Організатор розташовує стенди, виходячи з розробленої схеми розміщення, у порядку надходження заявок, а також, враховуючи побажання Учасника. Організатор залишає за собою право з технічних або організаційних причин змінити розташування стендів, про що завчасно інформує Учасника.

 

5. ПРАВИЛА ПОДАННЯ ІНФОРМАЦІЇ ДО ІНТЕРНЕТ-КАТАЛОГУ

Інформація до офіційного каталогу подається українською мовою в електронному вигляді не пізніше 15.10.2017 р. У випадку ненадання або несвоєчасного надання інформації Організатор залишає за собою право не розміщувати інформацію в каталозі.

Вимоги до подачі інформації:

  • повна назва підприємства;
  • пропозиції для студентів та випускників (наявні вакансії, відкриті програми з працевлаштування, стажування, проходження практики тощо)
  • поштова адреса; телефони (із вказаним кодом міста); факс; е-mail, http;
  • текст у довільній формі, але не більше 500 знаків кожною мовою, не враховуючи контактних даних. Інформація подається в форматі *.doc (Microsoft Word); логотипи – в форматі *.ai, *.eps (Adobe Illustrator);     ро-змір шрифта – 12 (гарнітура Times New Roman).

 

6. РОЗКЛАД РОБОТИ ВИСТАВКИ

Робота виставки: 15.11.2017 з 11:00 до 16:00;

Урочисте відкриття виставки: 15.11.2017 об 11:00.

 

Для отримання більш детальної інформації звертайтесь у відділ працевлаштування випускників НУХТ.

Відповідальна особа: Романенко Вікторія Миколаївна,

тел.: (044)287-94-80, (050) 172-18-36,

e-mail: romvik13@nuft.edu.ua.