Профорієнтовані класи

Шановні учні 11-х класів!

Ви стоїте перед вибором – який вищий навчальний заклад обрати для подальшого навчання після закінчення школи, яку майбутню професію отримати, щоб стати успішною людиною в сучасному світі?

Для того, щоб отримати відповіді на всі ці запитання, підготовче відділення пропонує навчання у профорієнтованих класах м. Києва - Технічному ліцеї Дніпровського району та гімназії «Потенціал» Оболонського району.

Підготовче відділення (ПВ) надає консультаційну та методичну допомогу слухачам профорієнтованих класів, організованих на базі шкіл, гімназій, ліцеїв в обласних та районних центрах України. Навчальна робота зі слухачами профкласів спрямована на забезпечення слухачів системою знань, яка надає можливість не тільки вступити до університету, але й успішно в ньому навчатися.

Важливим аспектом є й те, що навчання проходить безпосередньо при навчальному закладі і слухачі профорієнтованих класів мають ті ж самі пільги при вступі до університету, що й слухачі підготовчих курсів  (для вступу на основі повної загальної середньої освіти для навчання на природничо-математичних та інженерно-технічних напрямах підготовки при вступі на відповідний напрям підготовки даного вищого навчального закладу додаються бали до загального рейтингу абітурієнта за результатами підсумкової атестації). Вартість навчання у профорієнтованих класах суттєво відрізняється від вартості підготовчих курсів при університеті.

Для слухачів Підготовчого відділення протягом всього терміну навчання проводиться рубіжний контроль знань у формі тестування.

 Адреси загальноосвітніх навчальних закладів, де працюють профорієнтовані класи:

ГІМНАЗІЯ «ПОТЕНЦІАЛ» (Оболонський район)

м. Київ, пр-т Героїв Сталінграда, 47.

ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ (Дніпровський район)

м. Київ, вул. Тампере, 9.