Про відділ працевлаштування

Відділ працевлаштування випускників Національного університету харчових технологій є структурним підрозділом університету, створений у 2010 році з метою налагоджування тісної співпраці з роботодавцями та сприянню випускникам і студентам  НУХТ у працевлаштуванні.

Головним завданням відділу є надання тисячному загалу випускників, аспірантів  та студентів університету, різноманітної допомоги з питань працевлаштування , в тому числі тимчасового і сезонного. Співробітники відділу займаються налагодженням контактів із потенційними роботодавцями для формування масиву постійних  та тимчасових вакансій,  проведенням тренінгів, презентацій, семінарів та консультацій з питань кар'єри, виставкової діяльності, міжрегіональним та міжнародним співробітництвом.

Відділ представляє університет на різноманітних профільних заходах, у тому числі виставках, ярмарках професій тощо.

Вже декілька років традиційним стало проведення  Дня кар’єри, участь в роботі якого беруть відомі вітчизняні та іноземні підприємства, організації, зацікавлені у працевлаштуванні перспективних молодих спеціалістів. Під час подібних  заходів, випускники  та студенти  мають можливість ознайомитись з діяльністю компаній, дізнатись про наявні вакансії, отримати інформацію про відкриті програми з працевлаштування, стажування, проходження практики.

Університет зацікавлений у забезпеченні своїх випускників престижною та цікавою роботою за спеціальністю. Саме на це спрямована робота відділу працевлаштування.

Основними завданнями є:

  •  вивчення ринку праці та його особливостей;
  •  інформування випускників, аспірантів та студентів університету про вакансії  в установах, організаціях і на підприємствах, а також анонси заходів з працевлаштування в тому числі через соціальні мережі;
  • можливість довгострокових зв’язків з роботодавцями, шляхом підписання договорів про співпрацю;
  • розповсюдження у навчальних підрозділах університету друкованих матеріалів з інформацією про компанії, що стосується працевлаштування випускників , аспірантів  та студентів;
  • організація заходів з працевлаштування у навчальних корпусах університету та за його межами (дні кар’єри, круглі столи, зустрічі випускників та студентів з роботодавцями, проведення фахових тренінгів тощо);
  •  встановлення зворотнього зв’язку з роботодавцями з метою вдосконалення системи підготовки кадрів в університеті.

Представники компаній-роботодавців, або кадрових агенцій, можуть надати свої пропозиції щодо співпраці з вищезгаданих або інших напрямів до відділу працевлаштування випускників.

Контакти:

Телефон: (044)287-94-80, (050)172-18-36

E-mail: romvik13@nuft.edu.ua

http://vk.com/club45275500