Правила пошуку роботи

Скористайтеся цим правилом, і воно забезпечить вам місце на ринку праці.

«Що зі мною не так?», «Чому мене ніхто не бере на роботу?», «Невже роботодавці не розуміють, який я розумний, здатний, та й взагалі краще мене кандидата їм не знайти?». Такими питаннями мучать себе багато претендентів в період пошуку роботи.

Вони очікують дзвінка від рекрутера, який виголосить довгоочікувані слова: «Ви найняті». Але цього не відбувається. Чому? Тому що, фокусуючись на собі і піклуючись про задоволення тільки своїх потреб, кандидати допускають головну помилку.

Правило пошуку роботи № 1

Ви будете найняті, якщо є професіоналом своєї справи. Володієте унікальним досвідом, який необхідний для ефективного виконання обов'язків на тій чи іншій позиції. У вас склався свій стиль роботи з колективом і певна модель поведінки. І найголовніше - ваші навички і принципи роботи відповідають потребам компанії.

Якщо ви не відповідаєте запитом роботодавця, ви ніколи не отримаєте пропозицію про роботу. І справа тут не в тому, що вам попався некомпетентний рекрутер. І не в тому, що ніхто не в силах усвідомити, який ви цінний фахівець і хороша людина. І навіть не тому, що рекрутинг - це суб'єктивний процес. Ви просто били не в ту ціль.

Що потрібно зробити, щоб знайти своє місце на ринку праці?

Визначити основні потреби роботодавця і постаратися задовольнити їх на всі 100%.

Для цього дайте відповіді на наступні питання:

Якого кандидата шукає наймач?

Як я можу вирішити його проблеми?

Про що думає рекрутер?

Що очікують побачити в моєму резюме?

За якими критеріями в компанії відбувається відбір кандидатів?

Що в моєму резюме можна змінити, щоб відповідати профілю вакансії?

У чому мої сильні сторони?

Погодьтеся, це простий, але розумний підхід до пошуку. Адже наймачі думають виключно про свої інтереси, точно так же, як ви про своїх. Ваша мета полягає в тому, щоб отримати роботу, а мета роботодавця прямо протилежна: йому не потрібно наймати людей, яким потрібна просто робота. Йому необхідні співробітники, що задовольняють його основні запити.