Можливості для студентів: гранти, стажування, конкурси, подорожі та події

 

 

Спеціально для тих, хто шукає можливість  подорожувати, навчатися або працювати в Україні та кордоном: підбірка сайтів, на яких можна знайти гранти, конкурси, стажування, міжнародні проекти та літні школи.           

1. “Велика ідея”  –  https://biggggidea.com/opportunities/. Сайт дуже зручний у використанні, містить понад 200 можливостей щомісяця – гранти, конкурси, події, школи з різних спеціальностей та для людей різного віку, які проходять як на території України, так і в різних куточках світу.          

2. “Litcentr” – http://litcentr.in.ua. Тут знайдуть можливості розвитку свого таланту літератори: письменники та поети, а також журналісти.

3. “Unistudy” –http://unistudy.org.ua/short-term/training/. Інформація на цьому сайті надається українською мовою, що зручно для тих, хто не досконало володіє англійською, проте прагне отримати знання та використати їх з користю.       

4. “Mladinfo” –http://www.mladiinfo.eu. Один з тих сайтів, на яких регулярно з’являються нові конкурси, міжнародні програми та тренінги. Варто просто час від часу переглядати їх, обирати той чи інший цікавий проект і вирушати за новими знайомствами та досвідом.         

5. “Platforma” –http://platfor.ma. На цьому сайті, окрім цікавих статей, є і розділ “Можливості”, в якому зібрані варіанти навчання, стажування в різних куточках світу, а віднедавна ще й вакансії роботи у Києві.