Міжнародний молодіжний табір World Camp

В місті Києві наприкінці квітня відбудеться міжнародний молодіжний табір World Camp, що вже проходив у майже 100 країнах світу.

Метою заходу є навчити молодих людей виходити за рамки власних обмежень, більше проводити часу у живому спілкуванні, а також спрямувати їх молодість, енергію та таланти на благополуччя власної держави на основі принципу «Життя заради інших».

World Camp – це молодіжна конференція, що проводиться щорічно у більше ніж 80 країнах світу і об’єднує молодь усього світу. У 2014 році у першому молодіжному таборі в Україні взяло участь більше 550 учасників із 5 країн світу, у 2015 році – більше 750 учасників із 8 країн. У 2016 році на захід планується зібрати 1200 учасників з України та інших країн.

До участі у заході запрошені:

всесвітньо відомий GRACIAS CHOIR & ORCHESTRA, відомі діячі України, артисти та танцювальні колективи, лектори Міжнародного інституту розвитку інтелекту (IMEI – International Mind Education Institute, Південна Корея).

Програма табору включає:

·                                 академії та майстер-класи;

·                                 спортивні змагання;

·                                 спеціальні лекції «Уроки життєвого успіху»;

·                                 лекції розвитку інтелекту від IMEI;

·                                 фестиваль культур світу;

·                                 пізнавальні екскурсії містом;

·                                 музичні концерти відомих виконавців;

·                                 класичної та народної музики;

·                                 музично-театралізована вистава.

Організатор: Громадська організація «Всеукраїнське молодіжне спілкування»;

Дата проведення: 24-28 квітня 2016 року;

Місце проведення: У приміщенні Будинку Офіцерів м. Київ, вулиця Михайла Грушевського, 30/1;

Учасники: Молодь віком від 16 до 30 років, діячі освіти, науки, медицини, культури та мистецтва, спорту;

Обов‘язковою умовою для волонтерства чи участі у таборі є електронна реєстрація на сайтіwww.WORLDCAMP.com.ua

Контакти:   +38 (093) 756 42 32,   +38 (099) 48 68 065

E–mail:   office@worldcamp.com.ua