Manufacturing Internship Program (Food Processing Equipment)

КомпаніяPepsiCo розпочинає набір талановитих студентів на Програму Стажування 2017-2018.

Це прекрасна можливість для молодих спеціалістів не лише побачити на власні очі як функціонує велика міжнародна компанія, але і реалізувати власний потенціал та отримати безцінний практичний досвід роботи.

Мета Програми стажування – дати можливість студентам застосувати набуті знання в умовах реального бізнесу та побудувати кар’єру в успішній міжнародній компанії.

Тривалість Програми:

Програма триватиме в два етапи:

1 - піврічна програма з переходом на річну, старт з 3 квітня.

2 – річна програма з можливістю подальшого працевлаштування.

Успішним кандидатам компанія PepsiCo гарантує:

Досвід роботи в міжнародній компанії;

Офіційне працевлаштування та оплату праці(часткова зайнятість);

Соціальний захист та компенсаційний пакет;

Перспективу побудови професійної кар’єри.

Готові до спілкування з нами? Тоді надсилайте своє резюме з назвою програми стажування на адресу career.ua@pepsico.com

Критерії відбору на Програму Стажування для студентів -технологів:

Студент останніх курсів та випускників вищих навчальних закладів виробничого напрямку;

Теоретичні знання  з машин і апаратів харчового виробництва, базові знання принципів автоматизації виробничих процесів, основ харчового виробництва

Впевнений користувач ПК (MS Office – Word, Excel, PowerPoint, Outlook);

Знання англійської мови на рівні intermediate;

Лідерські якості, комунікабельність, проактивність, бажання працювати на виробництві, постійно  вчитись та розвиватись, орієнтація на результат, вміння взаємодіяти з командою, особиста відповідальність.

Критерії відбору на Програму Стажування для студентів -механіків:

Теоретичні знання з технології виробництва молочних продуктів/продуктів харчування ;

Впевнений користувач ПК (MS Office – Word, Excel, PowerPoint, Outlook);

Знання англійської мови на рівні intermediate;

Лідерські якості, комунікабельність, проактивність, бажання працювати на виробництві, постійно  вчитись та розвиватись, орієнтація на результат, вміння взаємодіяти з командою, особиста відповідальність.