Куди піти працювати молодому фахівцеві після отримання диплома

Питання не риторичне, адже ми вже давно для себе і для підростаючого покоління фахівців дали на нього відповідь.

У торгових мережах «Велика Кишеня» і Велмарт є всі умови для того, щоб дати випускникам виробничих спеціальностей з дипломом, але без досвіду, старт і основу для зростання.

Торгові мережі супермаркетів «Велика Кишеня» і Велмарт зацікавлені в залученні пекарів, м'ясників, кондитерів, тістомісів на роботу до власних виробничих цехів. Станом на 2016 рік на території торгових мереж функціонують 18 пекарень повного циклу, 13 кондитерських, 48 м'ясних і 39 кулінарних цехів.

Про те, наскільки слова підкріплені діями, свідчать активності відділу з підбору персоналу, однією з яких стала зустріч зі студентами випускного курсу Національного університету харчових технологій.

1 листопада 2016 року наші студенти відвідали хлібобулочне виробництво супермаркету «Велика Кишеня», що за адресою м. Київ, пл. Оболонська, 6. Екскурсію по пекарні провела Теа Шенгелія, завідувач хлібобулочного виробництва.

«Ми з натхненням зустріли пропозицію університету провести екскурсію для студентів. Можливість познайомитися з тим, як організовано виробництво в супермаркеті, поспілкуватися з майстрами, дасть їм розуміння, що великі торгові мережі - це гарний варіант працевлаштування», - каже фахівець по роботі з персоналом супермаркету «Велика Кишеня» Анастасія Калашникова.

Майстри пекарні також підтримали ініціативу студентів стати на процеси і взяти участь у роботі. «Нам є що запропонувати, а початківцям фахівцям є що перейняти у  майстрів», - каже Теа. В компанії діє система Наставництва. Це означає, що за кожним новим фахівцем на виробництві буде закріплений Наставник, який допоможе опанувати процеси і адаптуватися в компанії».

Теа розповіла, як правильно складати план виробництва, що входить в обов'язки тістоміса, формувальника, пекаря, ознайомила з технологією випікання здоби і відповіла на питання студентів.

Вікторія Романенко, начальник відділу працевлаштування випускників НУХТ, розповіла, що особлива увага у Національному університеті харчових технологій приділяється не тільки вивченню новітнього теоретичного матеріалу, а й здобуттю практичного досвіду. Тому такі екскурсії дуже важливі та допомагають зорієнтуватися випускникам при виборі першого робочого місця. Частину студентів, що побували на екскурсії, зацікавила можливість приєднатися до команди торгової мережі «Велика Кишеня».

Анна Грищенко, доцент кафедри технології хліба і кондитерських виробів, яка супроводжувала групу, додала, що в цій пекарні, яка виробляє великий асортимент хлібобулочних виробів, студенти побачили приклад налагодженого технологічного процесу і отримали хороший досвід, який зможуть застосувати у майбутньому.

Інформаційна довідка

Торгова мережа «Велика Кишеня» - всеукраїнська мережа супермаркетів, яка за 16 років свого існування завоювала прихильність сотень тисяч українців. Мережа складається з 44 торгових майданчиків в усіх регіонах України. Загальна кількість співробітників мережі майже 3 000 осіб.

Національний університет харчових технологій - потужний навчально-науковий комплекс, в якому здійснюється підготовка висококваліфікованих фахівців різних освітньо-кваліфікаційних рівнів - від «молодшого спеціаліста» до «магістра» та доктора Ph.D - для високотехнологічних галузей економіки.