Компанія «Про-Фарма» ламає стереотипи...

Компанія «Про-Фарма» ламає стереотипи - в ФАРМАЦЕВТИЧНОМУ БІЗНЕСІ МОЖНА ПРАЦЮВАТИ БЕЗ ВИЩОЇ МЕДИЧНОЇ, ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ОСВІТИ І ДОСВІДУ РОБОТИ В ФАРМАЦЕВТИЧНОМУ БІЗНЕСІ! Ми запрошуємо всіх амбітних людей в свій тренінговий центр-«Академія медичного представника».

Наш майбутній колега:

• комунікабельний,

• харизматичний,

• цілеспрямований,

• енергійний,

• готовий до новихвикликів,

• любить розвиватися і відкривати нові професійні можливості,

• наявність вищої медичної, фармацевтичної освіти і досвіду роботи в фармацевтичному бізнесі для участі не обов'язково

У тренінговому центрі «Академія медичного представника» Вам буде запропоновано:

Безкоштовне навчання технікам продажів і базовим медико-біологічних дисциплінам на базі медичного інституту (на період навчання надається безкоштовне проживання та харчування)

• Стипендія * на час навчання

• Старт кар'єри медичним представником в компанії «Про-Фарма».

Навчання проходить на базі Вінницького Національного Медичного Університету.

ЧОМУ ПРЕСТИЖНО ПРАЦЮВАТИ МЕДИЧНИМ ПРЕДСТАВНИКОМ В КОМПАНІЇ «ПРО-ФАРМА»?

• Офіційне оформлення

Заробітна плата від 10 000 грн

• БОНУСИ за результатами роботи

• Можливість кар’єрного росту

• Службовий автомобіль, ноутбук і планшет

Медична страховка і соціальні гарантії

• Оплачуваний мобільний зв'язок

Відбір до «Академії медичного представника» буде проводитися на конкурсній основі серед зареєстрованих на сайті. Залишилися питання? Телефонуйте 067 328 72 20, 067 328 72 18, пишіть academy@pro-pharma.com.ua * - Під стипендією розуміється щомісячна фінансова допомога в розмірі 5000,00 (gross) гривень учаснику, який успішно пройшов тестування в рамках програми навчання в Академії медичного представника.