Історична довідка кафедри біотехнології і мікробіології

1933 рік

створена самостійна кафедра технічної мікробіології для підготовки спеціалістів у галузі харчових технологій.

кінець

60-х рр.

ХХ ст.

кафедра стала випусковою: вперше в Україні розпочато підготовку інженерів-технологів за спеціальністю «Технологія мікробіологічних і вітамінних виробництв».

1971 рік

перший випуск спеціалістів-біотехнологів для мікробіологічної промисловості у кількості 25 чоловік.

1988 рік

зміна назви кафедри на: біотехнології мікробного синтезу.

90-ті рр.

ХХ ст.

нострифікація спеціальності «Біотехнологія» (напрям «Хімічна технологія та інженерія»).

2003 рік

підготовка інженерів-технологів за спеціальностями «Промислова біотехнологія», «Біотехнологія біологічно активних речовин» (в рамках нового напряму «Біотехнологія»).

2005 рік

відкриття вперше в Україні спеціалізації «Мікробіологія харчових виробництв» (в рамках спеціальності «Промислова біотехнологія»).

2010 рік

нострифікація спеціальності «Фармацевтична біотехнологія» (замість «Біотехнологія біологічно активних речовин»).

2011 рік

зміна назви кафедри на: біотехнології і мікробіології.

2011 рік

відкриття нової спеціальності «Екологічна біотехнологія та біоенергетика».