Гарячі вакансії в компанії КПМГ в Україні

Весна - час для позитивних змін!

А що може бути краще, ніж кар’єра в одній з найкращих компаній світу?!

КПМГ – одна з найбільших в світі мереж, що надають професійні послуги, і одна з аудиторських компаній Великої четвірки поряд з Deloitte, Ernst & Young та PwC. Міжнародна штаб-квартира розташована в Амстелвене (Нідерланди).

Гарячі вакансії в компанії КПМГ в Україні:

Intern, Transactions & Restructuring Services

Ти будеш брати участь у проведенні передінвестиційного або передпродажного аудиту компаній (due diligence), угод злиття та поглинання (M&A), - а це включає в себе безліч різнопланових завдань та дійсно цікавих викликів!
Наш ідеальний кандидат – cтудент або випускник, з ґрунтовними знаннями бухобліку і фінансового аналізу, вільною англійською, та, бажано, попереднім досвідом роботи/стажувань у фінансовій сфері. .

Intern, Corporate Finance

На тебе чекають захоплюючі проекти з оцінки бізнесу, фінансового моделювання, підготовки бізнес планів, супроводження M&A угод та ще безліч цікавого. Шукаємо студентів та випускників, які Speak English, вивчають економіку, фінанси, економічну кібернетику чи навіть математику! .

Intern, International Corporate Tax

Ти будеш працювати в команді з провідними експертами в міжнародному корпоративному оподаткуванні, міжнародній торгівлі, а також митному регулюванні. Якщо ти вивчаєш економіку, оподаткування або ж право, розумієш бухоблік та вільно володієш англійською мовою  – тоді тобі до нас.

Intern (Accounting Outsourcing and Tax Compliance)

Команда фахівців KPMG чекає на молодого спеціаліста, який бажає реалізувати свої знання бухобліку в цікавих та непростих проектах. Ми відкриті для студентів останніх курсів, які вивчають бухоблік, аудит або економіку, а також вільно володіють англійською мовою.

Evening secretary

Маємо для тебе вакансію твоєї мрії на неповний робочий день! Ми шукаємо студентів 4-6 курсів, які вільно володіють англійською мовою та можуть працювати з 15:00 до 21:00 (понеділок  – п’ятниця).  Спеціалізація не має значення. Досвід роботи також не важливий.

Receptionist

Ти випускник, студент випускного курсу, можеш працювати повний робочий день, вільно володієш англійською мовою і прагнеш почати кар’єру в міжнародній компанії – тоді ця вакансія для тебе. Спеціалізація та досвід роботи не важливі.

Мерщій реєструйся в рекрутинговій системі КПМГ !