Документи для вступу на магістра для випускників НУХТ поточного навчального року - 2018

Для вступу на навчання за ступенем «магістр» особи, що у поточному навчальному році в НУХТ здобули ступінь/ОКР «бакалавр» спорідненої (Таблиця 4 Правил прийому) спеціальності (напряму підготовки) чи ОКР «спеціаліст» спорідненої (Таблиця 4 Правил прийому)  спеціальності, особисто подають до відбіркової комісії обраного факультету (деканату) / інституту такі документи:

1. Заява про допуск до участі у конкурсному відборі (бланк заяви формується в університеті);
  2. Диплом бакалавра (або спеціаліста) і додаток до нього (вже знаходяться в університеті);
  3. Екзаменаційний листок або копії документів, що підтверджують можливість вступника складати іспит з іноземної мови в університеті (для вступників на спеціальності 051 «Економіка», 061 «Журналістика», 241 «Готельно-ресторанна справа», 242 «Туризм» та 292 «Міжнародні економічні відносини», що складатимуть ЗНО з іноземної мови для магістрів);
  4. Дві однакові кольорові фотокартки (без головного убору, на однорідному світлому фоні) розміром 3 × 4 см;
  5. Документ, що посвідчує особу та громадянство (копії тих його сторінок, де вказано прізвище, ім’я та по батькові вступника, серія, номер, де, ким і коли виданий документ, місце реєстрації);
  6. Копії документів, які підтверджують право вступника на спеціальні умови щодо участі в конкурсному відборі (для осіб, які мають таке право);
  7. Копія свідоцтва про укладення шлюбу, свідоцтва про зміну прізвища тощо (для осіб, які у пред’явлених документах мають розбіжності у прізвищі, імені або по батькові).
  8. Копії опублікованих наукових праць і винаходів, сертифікатів та дипломів.

Копії документів без пред’явлення оригіналів не розглядаються.

До Приймальної комісії вступник подає документи особисто.

Для вступників, що здобули ступінь «бакалавр» спорідненої (Таблиця 4 Правил прийому) спеціальності (напряму підготовки) або ОКР «спеціаліст» спорідненої (Таблиця 4 Правил прийому) спеціальності, зарахування проводиться за конкурсом після успішного складання вступних випробувань з фаху а також з іноземної мови.

Для вступників, що здобули ОКР «спеціаліст» або ступінь «магістр» іншої спеціальності, зарахування проводиться за конкурсом після успішного складання додаткового вступного випробуваннявступного випробування з фаху а також екзамену з іноземної мови.