До уваги вступників у магістратуру

для вступу на навчання за освітнім
ступенем «магістр»

Мета екзамену - перевірка знань з іноземної мови та мовних навичок за трьома аспектами: читання, письмо, граматика.

На інтенсивному курсі підготовки до екзамену вступники за допомогою досвідчених викладачів:

• ознайомляться з форматом та змістом екзамену, зі стратегією екзамену та навичками, необхідними для успішного складання екзамену.
  • систематизують отримані знання з курсу Іноземна мова (за професійним спрямуванням) ;
  • будуть тренуватися у написанні тестів;
  • підготуються психологічно.

Програма курсу базується на "Загальноєвропейських рекомендаціях з мовної освіти" (Common European Framework of Reference - CEF). Курс включає підготовку до кожного із 3 елементів іспиту: читання, письма, граматики та використання мови.

Програма курсу:

1. Теоретичний блок граматики та комплекс вправ для перевірки засвоєного матеріалу.
  2. Тренування у використані лексики та пасивного запасу знань.
  3. Практичне тренування навичок читання, на основі автентичних та адаптованих текстів різних жанрів та стилів, з урахуванням лексичного матеріалу з дисципліни «Іноземна мова (за професійним спрямуванням)».
  4. Комплекс вправ для розвитку письма.

Початок роботи факультативу з 1 квітня 2017 року

Тривалість курсу: - 8 тижнів  (16 академічних годин)

Інтенсивність занять: 1 раз/тиждень

Заняття проходять у групах від 10 осіб.

Вартість навчання: 400 грн. на місяць

Реєструйтесь на курс (ауд. В 210), якщо:

• Вам потрібний інтенсивний курс підготовки.
  • Ви надаєте перевагу короткостроковим навчальним програмам.
  • Вам необхідний тренінг екзаменаційних навичок.
  • Вам необхідний пробний екзамен.

Реєстрація на факультатив: кафедра ділової іноземної мови та міжнародної комунікації, кімната В-210.

Контактний телефон: 287-97-34