Чому ви досі не знайшли роботу

Три очевидні причини невдалих пошуків, в які ви не відразу захочете повірити.

"Роботи немає. А якщо є, то не та. А якщо та, то не для мене. А якщо для мене, то не в країні. А якщо в країні, то не в моїй ... », - приблизно так міркують більшість претендентів, з місяця в місяць оббивати пороги різних компаній в пошуках« тієї самої »роботи мрії. Але одні роботодавці занадто мало платять, інші занадто багато хочуть, а треті і зовсім не варті уваги кандидатів.

1. Ви не шукаєте роботу

Мабуть, найголовніша і очевидна причина, по якій ви все ще без роботи, - ви її просто не шукаєте. Ні, звичайно, ви давним-давно розмістили своє резюме на сайті з працевлаштування і навіть додали в нього свою найкрасивішу фотографію. Більш того, лише за останній місяць ви побували на 6 співбесідах. Та тільки «віз і нині там».

Запитайте, наскільки серйозні ваші наміри. Одна справа, коли дійсно потрібна робота, інше - коли вам просто треба її шукати на догоду чоловікові, батькам або друзям.

Якщо ви хочете скоріше влаштуватися, зосередьтеся. Відберіть сподобалися вам вакансії. Проаналізуйте, наскільки ви компетентні в обраній галузі, що можете запропонувати компанії, які ваші реальні шанси. Якщо ви хочете відразу ж після закінчення інституту зайняти директорське крісло великого підприємства або після профільних курсів стати високооплачуваним фахівцем, ваші пошуки напевно затягнуться надовго.

Мислите реально. Не бійтеся взятися за непривабливу роботу. Якщо постійно вдосконалювати свої навички, коли-небудь ви неодмінно «доростете» до більш високої посади. Не забувайте, що навіть «непочесні» робота краще, ніж бездіяльність.

2. У вас занадто велике его

У зв'язку зі сформованими кризовими явищами в економіці багато раніше успішні підприємці та люди, що займають керівні пости, позбулися роботи. Відомо, що чим вище ти забрався, тим болючіше потім падати. Майте на увазі, що ваша гордість не повинна стати причиною сидіти склавши руки. Так, важко починати спочатку, ставати чиїмось підлеглим, набивати нові «шишки». Але якщо ви вже домоглися успіху одного разу, все обов'язково повториться. Головне не здаватись.

Інше питання, якщо ви вважаєте себе безцінним скарбом для будь-якої компанії, але «наївні рекрутери» не хочуть цього помічати. Тут є необхідність переглянути своє ставлення і трохи знизити планку, інакше ви ризикуєте залишитися зовсім незатребуваним на ринку праці і ніколи не реалізувати власні амбіції.

3. Ви шукаєте не в тому напрямку

Часто буває так, що щастя ходить десь поруч, поки ви наполегливо намагаєтеся пробити кілометрову стіну, за якою воно, на вашу думку, ховається. Якщо ви все життя мріяли стати дизайнером, але закінчили навчання за фахом «Бухгалтерський облік» і шукаєте роботу саме в напрямку аудиту, можливо, є сенс переглянути свої запити. Відкладіть пошуки, запишіться на курси дизайнерів. Спробуйте все ж реалізувати себе в тій сфері, яка вам дійсно близька, а не нав'язана рідними або приятелями.