Зустрічі, що визначають майбутнє

4 грудня 2017

Минулий тиждень був багатим на гостей для колективу кафедри теплоенергетики та холодильної техніки. Спочатку на кафедру завітали учні Ліцею інформаційних технологій №79 разом із учителем фізики Ольгою Байназаровою. Одинадцятикласники дізналися про переваги отримання технічної освіти і зокрема, за спеціальностями 144 «Теплоенергетика» та 142 «Енергетичне машинобудування». Вони побували у навчальних лабораторіях та плідно поспілкувалися із викладачами, отримавши вичерпні відповіді на всі свої питання.

А вже 30 листопада на кафедрі відбувся День абітурієнта, де майбутні вступники отримали детальну інформацію про навчальну і наукову діяльність нашого вишу, оглянули навчальні корпуси, побували у студентському клубі та ознайомилися з особливостями вступу у 2018 році.

Колектив кафедри теплоенергетики і холодильної техніки щиро вдячний усім відвідувачам Дня абітурієнта й сподівається побачити їх серед своїх студентів уже наступного навчального року.