Зустрічали, як рідних…

18 березня 2017

18 березня 2017 року у Львівському державному коледжі харчової і переробної промисловості нашого університету відбувся День відкритих дверей. До коледжу завітали учні 9-х-11-х класів, ліцеїв і вищих професійно-технічних училищ та їх батьки, працююча молодь й випускники навчального закладу.

Захід розпочався із реєстрації учасників за напрямами їх майбутніх спеціальностей. Заступник директора з навчально-виховної роботи Наталія Сембай представила адміністрацію коледжу. З привітальним словом виступив директор коледжу, кандидат економічних наук, заслужений працівник освіти України Михайло Григорців.

Про вибір майбутньої професії та навчання в коледжі розповіли випускники та студенти всіх спеціальностей. Випускники коледжу, які працюють у галузі харчових технологій, поділилися з майбутніми студентами секретами кар’єрного росту після закінчення коледжу, розповіли про умови та особливості праці на підприємствах. Зокрема, Володимир Василик поділився рецептами успіху у міжнародному конкурсі «EcoGala» (м. Жешув, Польща), де був відзначений кубком «EcoGala» і посів перше командне місце серед 12 команд. Студенти, в свою чергу, розповіли про умови навчання та бурхливе студентське життя.

Відповідальний секретар приймальної комісії Володимир Грицак розповів про спеціальності, за якими оголошується прийом студентів, ознайомив присутніх із особливостями вступної кампанії у 2017 році та запропонував записатись на підготовчі курси з конкурсних предметів для вступу.

Після цього потенційні абітурієнти складали пробні вступні випробування з математики (у формі 5 тестових завдань, які відразу ж перевіряли) та української мови (диктант, результати якого будуть надіслані їм поштою).

Далі викладачі циклової комісії «Виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів та харчових концентратів» та студенти цієї спеціальності продемонстрували процес випікання кексів і рогаликів. У лабораторіях виробництва харчової продукції старший експерт SES (Senior  Experen  Servise) з Німечини Фрідріх Обойкович проводив майстер-клас, під час якого поділився секретами приготування страв німецької та європейської кухонь. До слова, такі майстер-класи за участю іноземних експертів у коледжі проводяться регулярно. Всі бажаючі мали можливість спробувати смаколики.

Також присутні мали змогу особисто поспілкуватися з керівним і викладацьким складом, студентами та розпитати їх про особливості навчального процесу в коледжі, на власні очі побачити оснащені новітнім обладнанням навчальні аудиторії і лабораторії, остаточно визначитися з вибором майбутньої професії, отримати індивідуальні консультації з правил прийому і пільгового вступу, дізнатися про новації вступної кампанії, записатися на курси підготовки до вступних випробувань, отримати детальну інформацію про міжнародні освітні програми і проекти, дізнатися про перспективи працевлаштування на основі отриманої освіти.