Зустріч

16 травня 2017

​Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України наш університет призначений базовим вищим навчальним закладом з проведення ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади 2016/2017 навчального року з «Біотехнології» серед технічних та класичних університетів України.

Тож 16 травня колектив кафедри біотехнології і мікробіології зустрічав гостей університету – учасників ІІ туру олімпіади. Традиційно до організації проведення заходу підійшли відповідально і творчо – продумали оформлення, подбали про сувеніри з символікою НУХТ, підготували насичену й цікаву культурну програму.

Реєстрація розпочалась вчасно, кожний учасник отримав програму олімпіади, сувенірне канцелярське приладдя і посвідчення учасника. Упродовж усього дня з різних куточків країни прибували учасники олімпіади: перевірити свої можливості та позмагатись у кмітливості приїхали більше 40 студентів із 12 ВНЗ.

Після вирішення всіх організаційних питань, усі бажаючі мали можливість сфотографуватися з Біозавриком, поділитися першими враженнями від університету і очікуваннями від олімпіади, відвідати провідні фармацевтичні підприємства нашої країни: ФФ «Дарниця» та ПрАТ «Індар», а також цікаву екскурсію оранжереями ботанічного саду ім. Фоміна. А вже завтра на них чекає випробування завданнями олімпіади. Тож бажаємо учасникам інтелектуальних змагань натхнення й успіху.