Зустріч, що визначає долю

16 квітня 2016

​Вибір майбутньої професії – справа важлива й відповідальна, до якої необхідно підходити зважено. Забезпечити своє майбутнє, обравши спеціальність, яка приноситиме і задоволення, і кар’єрне зростання, і матеріальне благополуччя, випускникам шкіл, ліцеїв, технікумів і коледжів допомагають фахівці та студенти нашого університету. У День відкритих дверей вони готують для зустрічі з майбутніми вступниками цікаві презентаційні програми.

16 квітня гостям демонстрували результати наукових робіт студентів, які можна було продегустувати, складні автоматизовані системи, зразки сервірування святкових столів, знайомили із можливостями сучасної мікробіології й біотехнологій, представили численні навчальні, наукові, культурні і спортивні здобутки.

Гості університету не тільки детально познайомилися зі спеціальностями і спеціалізаціями, за якими готують висококваліфікованих фахівців, але й оглянули матеріально-технічну базу – побували у лекційних аудиторіях, навчальних лабораторіях, поспілкувалися з викладачами, завідувачами кафедр і деканами, отримали відповіді на свої питання від студентів старших курсів.

Завершилося знайомство з університетом зустріччю із керівництвом університету і факультетів й фахівцями приймальної комісії. З історією та структурою університету присутніх познайомив перший проректор Володимир Яровий. Щодо умов вступу у 2016 році та новацій вступної кампанії вичерпну інформацію надав відповідальний секретар приймальної комісії Ігор Житнецький. Крім того, він наголосив на принципах пріоритетності вибору навчального закладу, розказав про вступ випускників технікумів і коледжів, про преференції, які отримують при вступі випускники підготовчих курсів тощо. Про підготовку до здачі ЗНО та вступу до університету розповіла директор Центру доуніверситетської освіти Валентина Кудіна. Також фахівці відповіли на численні запитання гостей університету.

Тепер у вступників є вся необхідна інформація, щоб не помилитися, будуючи своє майбутнє.

Фотоальбом...