Зробити зважений вибір

27 квітня 2015

25 квітня в університеті відбувся День відкритих дверей, на який завітали цьогорічні випускники шкіл та навчальних закладів I-II рівнів акредитації (коледжів і технікумів) з Києва та Київської області, а також інших регіонів нашої країни.

Наші факультети та кафедри гостинно зустрічали майбутніх студентів, підготувавши для них та їх батьків цікаві презентаційні програми й екскурсії по навчальних лабораторіях. Гості університету змогли побачити й навіть спробувати продукцію, виготовлену за новими технологіями студентами та викладачами на лабораторних роботах. Також вони оглянули виставки навчальної та наукової літератури, виданої нашими фахівцями; поспілкувалися з педагогами та студентами старших курсів й отримали вичерпні відповіді на всі запитання щодо умов вступу, навчання, наукової роботи, програм обміну, організації дозвілля тощо.

Надзвичайну зацікавленість відвідувачів викликали цукеркова карта України, презентована студентами факультету хлібопекарських і кондитерських виробів, 3-D принтер від факультету автоматизації і комп’ютерних систем, мехатронний модуль компанії «FESTO», роботу якого продемонстрували старшокурсники факультету інженерної механіки та пакувальної техніки, дегустації сирів, ковбасних виробів та соусів в експозиції факультету технології м’ясо-молочних та парфумерно-косметичних продуктів, шоколадний фонтан та яскраве різнобарв’я справжніх кулінарних шедеврів від студентства факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу.

Представив наш університет, керівництво факультетів та фахівців приймальної комісії перший проректор Володимир Яровий. Він розповів гостям про історію нашого навчального закладу, якому виповнилося 130 років, про структуру навчального комплексу університету, про нові програми підготовки, зокрема про щойно ліцензований напрям підготовки «Видавничо-поліграфічна справа», за яким факультет інженерної механіки та пакувальної техніки вперше набиратиме вступників в цьому році, а також про три магістерські програми, ліцензування яких завершиться найближчим часом – «Управління фінансово-економічною безпекою», «Туризмознавство» і «Хімічні технології харчових добавок та косметичних засобів».

Детально про особливості цьогорічної вступної кампанії, її етапів, конкурсу, термінів зарахування, роботу Єдиної державної електронної бази з питань освіти (ЄДЕБО) майбутні вступники та їх батьки дізналися від відповідального секретаря приймальної комісії університету Ігоря Житнецького.

Проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Лариса Арсеньєва розповіла про програми академічної мобільності, що працюють в університеті, про організацію студентського дозвілля, проживання у гуртожитках, зайняття спортом та громадською роботою.

Також виступаючі дали вичерпні відповіді на всі запитання присутніх.

Тепер випускникам буде набагато легше зорієнтуватися у різноманітті освітніх пропозицій і зробити по-справжньому зважений вибір свого майбутнього.

Фотоальбом...