Зробимо світ кращим

7 червня 2018

Ще у далекому 1972 році Генеральна Асамблея ООН проголосила 5 червня Всесвітнім днем навколишнього середовища чи Днем еколога, який буде проводитись з метою поглиблення суспільного усвідомлення необхідності зберігати й покращувати довкілля. Цей день вважається однією з найважливіших подій екологічного календаря.

Студенти факультету біотехнології та екологічного контролю організували низку заходів з нагоди цієї події. Основна локація святкування - студентський клуб університету, який давно не бачив такої кількості студентів. Зрозуміло, що питання екології стосуються кожного з нас, адже це саме ми створюємо те довкілля, в якому зараз живемо – з його забрудненим повітрям, водою та ґрунтами.

Еко-брейн-ринг включав різноманітні питання та конкурси на екологічну тематику. П’ять збірних команд, серед яких були представники не тільки факультету біотехнології та екологічного контролю, а й гості – студенти факультету готельно-ресторанного бізнесу, активно виборювали своє право показати себе  найрозумнішими та екологічно свідомими. У дуже активній, напруженій та надзвичайно динамічній обстановці переможцями стала команда «Біован».

Вміти показувати своє розуміння екологічних проблем є надзвичайно цікавим, але вирішення екологічних проблем власноруч є набагато ефективнішим. Покращити світ, в якому ти живеш – один зі способів вирішення глобальних світових проблем. І починати можна з себе, що зробили студенти факультету, висадивши квіти біля гуртожитку № 3.

Кожний для себе повинен знайти шляхи для покращання навколишнього середовища. Можливо, хтось прибере сміття у своєму дворі, а дехто просто не залишить слідів свого перебування на природі. Але разом ми зробимо навколишнє середовище кращим, і надалі не забуватимемо про його охорону та збереження природних скарбів.