Зоряний випуск - 2017!

4 липня 2017

​Випуск - підсумок натхненної праці викладачів, сумлінного старання студентів, вболівання за своїх дітей батьків, незгасного ентузіазму адміністрації навчального закладу. Це - закінчення перед великим початком.

У залі Вінницького обласного академічного музично-драматичного  театру ім. М. Садовського відбувся 10-й випуск молодших спеціалістів  Вінницького коледжу Національного університету харчових технологій.

Склали іспити, успішно захистили дипломні проекти та опанували омріяний фах 281 випускник, серед яких 25 - отримали дипломи з відзнакою.

Найкращі студенти за сумлінну успішність та активну участь у громадському житті були нагороджені грамотами директора коледжу.

Зворушливі слова подяки випускникам і їх батькам пролунали від директора коледжу Володимира Керницького.

Після завершення церемонії вручення документів про освіту, зі словами вітання виступила керівник випускної групи 4-Е Галина  Кривобока.

Схвильовані випускники 2017 року висловили вдячність і шану адміністрації, викладачам та усьому трудовому  колективу коледжу.

Вітаємо випускників! Бажаємо реалізації життєвих планів, невичерпного завзяття, щасливої та успішної долі! Маємо надію, що кожна молода людина, яка отримала диплом, з честю пам’ятатиме і гордо нестиме звання випускника коледжу!