Знову вересень…

4 вересня 2017

​День знань – це, мабуть, єдине свято, яке одночасно є і загальним для всіх, і особистим для кожного. У Свалявському технічному коледжі нашого університету цей день традиційно розпочався святковою лінійкою, яку урочисто відкрили ведучі свята Андрій Наливайко та Вікторія Клименко.

Випускник коледжу Андрій Хваста прочитав поезію «Про Прапор», після чого прозвучав Гімн України й урочисто внесли Прапор держави. Габріелла Подик і Валентина Діус продекламували поезію про український коровай, винесли коровай і привітали хлібом-сіллю всіх присутніх на святі.

До студентів звернувся директор коледжу, кандидат технічних наук Василь Йовбак, який привітав усіх присутніх і, в першу чергу, першокурсників із початком нового навчального року. Привітання продовжили почесний гість Василь Русин, випускники навчального закладу Юлія Тенкач, Андрій Хваста та Тетяна Сокач, які поділилися своїми порадами та побажаннями і вручили першокурсникам Катерині Штецо, Ользі Фізер та Іванні  Білей символічний Ключ знань, Студентський квиток та Залікову книжку.

Урочисте право подати Перший дзвінок надали фіналісту конкурсу «Кращий студент Закарпаття» Івану Ливчу та відмінниці навчанні Іванні Гніденко.

Усі студенти-першокурсники зайшли до навчального закладу під аркою «щастя», прикрашеною соняшниками та вишитим рушником. Попереду на них чекає нова, барвиста і цікава сторінка життя. Нехай студентські роки, проведені у Свалявському технічному коледжі НУХТ, стануть для них незабутніми і найкращими!