Знати й пам’ятати

8 листопада 2017

7 листопада в студентському клубі університету відбувся захід "Київ, якого ми не знали", присвячений Дню визволення Києва від нацистських загарбників. Його організатори – кафедра гуманітарних дисциплін та студентська рада НУХТ.

Студентський клуб зібрав чималу кількість студентів і викладачів, які з великим задоволенням поринули в історію міста.  Захід розпочався виступом студента Навчально-наукового інституту харчових технологій Євгена Амаріци, який подарував пісню "Київе мій".

Перед присутніми  виступила проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Лариса Арсеньєва, яка закликала вивчати і пам'ятати історію своєї держави, берегти її традиції, уболівати за майбутнє країни.

Екскурс у той страшний період часу здійснив викладач кафедри гуманітарних дисциплін Сергій Береговий, розповідь якого не залишила байдужим жодного з присутніх.

Протягом дня в студентському клубі працювала фотовиставка, що красномовно демонструвала страшні, криваві події жорстокої війни.

Пісню "Журавлі" для присутніх виконала студентка факультету біотехнології та екологічного контролю (БТЕК) Валерія Бондарчук, поезію Ліни Костенко продекламувала студентка Навчально-наукового інституту економіки і управління Альона Гончар під музичний супровід скрипки студентки факультету БТЕК Аліни Шикиравої.

Шануйте, пам'ять тих, хто загинув під час Другої світової війни, бо народ, що не знає своєї історії – це народ сліпців!