Знають і поважають…

14 грудня 2015

14 грудня до нашого університету завітали представники Uniwersytet Opolski – головного державного університету в м. Ополі (Польща). Гості зустрілися з ректором нашого університету Анатолієм Українцем, проректорами Тетяною Мостенською та Ярославом Засядьком, завідувачами кафедр – аналітичної хімії Єлизаветою Костенко, органічної хімії Сергієм Шульгою, технології оздоровчих продуктів Галиною Сімахіною, експертизи харчових продуктів Світланою Усатюк, процесів і апаратів харчових виробництв Володимиром Зав’яловим, мікробіології і біотехнології Тетяною Пирог, технології цукру і підготовки води Наталією Гусятинською.

У площині інтересів зарубіжних науковців – започаткування широкого співробітництва з нашим навчальним закладом, і насамперед, у царині харчових технологій. Під час зустрічі йшлося про спільні наукові дослідження, стажування наших молодих фахівців у польському університеті, й польських – у нашому, публікації результатів досліджень у фахових наукових журналах обох країн тощо.

Результатом візиту стало підписання меморандуму про наміри. Гості оглянули навчально-наукові лабораторії кафедр технології цукру і підготовки води, технології хлібопекарських і кондитерських виробів, технології харчування та ресторанного бізнесу. Найближчим часом, після визначення перспективних напрямків спільних досліджень, очікується підписання угоди про співпрацю.