Знайти себе

10 березня 2016

10 березня 2016 року в холі 3-го поверху головного корпусу університету відбувся щорічний «День кар’єри НУХТ». Захід вже кілька років поспіль організовується центром працевлаштування випускників із метою надання допомоги студентам і випускникам у плануванні професійної кар’єри. Цього дня провідні роботодавці України презентують кар’єрні можливості, надають інформацію щодо вакансій, проводять кваліфікаційні співбесіди з потенційними кандидатами, вчать правильно складати резюме й представляти себе роботодавцю.

Цього року участь у Дні кар’єри взяли: компанії «Ашан», «Благо», ДП Мілкіленд Україна (ТМ «Добряна»), «Сільпо», «ТЕРМО-ПАК», VARUS, Mafia&Casta, Ukrainian Sugar Company, Domino’s Pizza, Київський міський центр зайнятості.

Захід урочисто відкрили: проректор університету з науково-педагогічної та виховної роботи Лариса Арсеньєва, проректор з міжнародних зв’язків та інтеграції Ярослав Засядько, декани факультетів – енергетики і енергоменеджменту Михайло Масліков, автоматизації і комп’ютерних систем Людмила Маноха, обліку, фінансів та підприємницької діяльності Олег Шеремет, економіки і управління підприємством Наталія Слободян, начальник навчально-методичного управління Валерій Виговський,  фахівець Київського міського центру зайнятості Оксана Шубіна, представники компаній «ТЕРМО-ПАК», «Ашан», ДП Мілкіленд Україна.

«День кар’єри» надав унікальний шанс нашим студентам зустрітись із представниками найкращих компаній, дізнатись про кадрові потреби бізнесу, поспілкуватись з HR-менеджерами, познайомитись із критеріями відбору персоналу, подати своє резюме на відкриті вакансії та зрозуміти, якими навичками потрібно володіти, щоб отримати роботу в умовах жорстокої конкуренції на ринку праці.

Фотоальбом...