Знайомство

16 квітня 2018

​Завідувач Підготовчого відділення Центру моніторингу якості та координації освітньої діяльності університету Валентина Кудіна та асистент кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів Ірина Соколовська згідно з договором про співпрацю побували у спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 307 із поглибленим вивченням природничих наук Деснянського району міста Києва,  де поспілкувалися з учнями 9-10 х класів.

Спочатку Валентина Кудіна розповіла про роль цукрової галузі у започаткуванні нашого вишу. Зокрема, школярі з подивом дізналися про причетність Дмитра Менделєєва до створення Смілянських технічних класів цукроварів у 1884 р., з яких розпочинається історія нашого університету. Далі асистент кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів Ірина Соколовська підготувала для учнів майстер-клас по виготовленню тістечка «Картопля». Спочатку фахівець детально розповіла про необхідні інгредієнти, їх компонування й технологію виготовлення, а далі продемонструвала покроково увесь процес.

Школярам були представлені не тільки оновлені рекламні матеріали про університет, але й продемонстровані інформаційні ролики про навчання, життя та дозвілля студентів.

Наприкінці завідувач Підготовчого відділення Центру моніторингу якості та координації освітньої діяльності університету Валентина Кудіна запросила школярів відвідати наш навчальний заклад.  

    СТРІЧКА НОВИН