Знайомство з професією

6 грудня 2017

У Смілянському коледжі харчових технологій НУХТ 4 грудня розпочалася декада комісії фахових дисциплін автоматизації і комп’ютерно-інтегрованих систем.

У рамках декади 5 грудня відбувся мотивуючий захід для першокурсників «Знайомство з професією», на якому викладачі фахової комісії познайомилися зі студентами першого курсу спеціальності 151 «Автоматизація і комп’ютерно-інтегровані технології», спеціалізацій «Обслуговування комп’ютеризованих інтегрованих і робототехнічних систем» та «Монтаж, обслуговування засобів і систем автоматизації технологічного виробництва». Всім присутнім голова комісії Валентин Заславний представив викладачів спецдисциплін, розповів про історію комісії та її традиції.

Про навчання та заходи, які чекають на першокурсників наступні чотири роки, поінформувала завідувач відділення автоматизації і комп’ютерних систем, викладач спецдисциплін Тетяна Брацюн.

Викладачі спецдисциплін Олександр Кикоть та Юрій Захарчук ознайомили присутніх із матеріалом, який вони мають опанувати за час навчання.

Дуже цікаво було послухати студентів старших курсів, які порадили першокурсникам вірити у свої сили, бути впевненими у досягненні поставленої мети та показали свої вміння в роботі з приладами.