Знай наших!

3 липня 2017

​Магістрант першого року навчання кафедри біотехнології і мікробіології Андрій Вороненко став лауреатом Премії київського міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці України – міста-героя Києва. Так високо був оцінений науковий доробок нашого студента.  

Премія заснована минулого року і присуджується за наукові досягнення, творчі досягнення та внесок у розвиток молодіжного руху. Розмір кожної премії – 3 тисячі гривень.

Цього року премію отримали – за наукові досягнення 55 осіб, творчі досягнення – 24 особи, внесок у розвиток молодіжного руху – 21 особа. Зауважимо, що всього до Департаменту освіти і науки, молоді та спорту були подані 192 клопотання, з яких за наукові досягнення – 97, тож наш магістрант витримав жорстку конкуренцію.

Вручаючи премії, мер Києва Віталій Кличко наголосив, що головною мотивацією для кожного лауреата були не гроші, а прагнення змінити наше місто, нашу країну. Він висловив упевненість, що в Колонній залі КМДА зібралися молоді люди, які в майбутньому стануть лідерами в різних сферах суспільства, та приноситимуть користь Україні.

Вітаємо Андрія Вороненка та його наукового керівника, професора Тетяну Пирог! Так тримати!

    СТРІЧКА НОВИН